سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
مقاومت فیات برای قطع رابطه با ایران
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
اجاره خودرو

مقاومت فیات برای قطع رابطه با ایران

پرشین خودرو: براساس آخرین آمار منتشر شده در 9 ماهه امسال 161 دستگاه كشنده ایویكو در شركت زامیاد تولید شد. این در حالی است كه یك گروه آمریكایی كه علیه ایران فعالیت می‌كند، خواستار قطع رابطه ایویكو با كشورمان شده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، گروه آمریكایی غیرانتفاعی اتحاد علیه ایران هسته‌ای (UNAI) مدعی شده كه از كامیونهای ساخت ایویكو در ایران برای جابه‌جایی موشك استفاده می‌شود!

این در حالی است كه در 9 ماهه امسال 161 دستگاه كشنده ایویكو در زامیاد به تولید رسید. در آذر ماه نیز تولید این كشنده در زامیاد به 42 دستگاه رسیده است.

نكته جالب اینجاست كه گروه آمریكایی اتحاد علیه ایران هسته‌ای طی نامه‌ای سرگشاده از یك خواننده زن سرشناس آمریكایی خواسته تا به گروه فیات فشار بیاورد تا رابطه شركت زیرمجموعه خود را با ایران قطع كند!

گویا جنیفر لوپز در آخرین موزیك ویدیوی خود از یكی از خودروهای ساخت شركت فیات استفاده كرده است.

گروه آمریكایی اتحاد علیه ایران هسته‌ای خطاب به او نوشته است: با تائید گروه فیات، شما به عنوان یكی از سخنگویان این شركت كار می‌كنید و ما از شما انتظار داریم كه به این شركت فشار وارد كنید تا روابط اقتصادی و تجاری خود را با ایران قطع كند.

شركت ایویكو یكی از شركت‌های زیرمجموعه گروه فیات، بزرگترین خودروساز ایتالیا بوده كه كامیون‌هایش را در ایران می‌فروشد.

گروه آمریكایی یادشده تاكید كرده كه به اقدامات خود علیه كشورمان ادامه خواهد داد و قصد دارد موضوع ارتباط این خواننده زن را با گروه خودروسازی فیات در رسانه‌ها پررنگ‌تر كند.

این گروه همچنین نامه مشابهی به سرجیو مارچیونه، مدیرعامل فیات ارسال كرده و خواستار قطع روابط این شركت با ایران شده است.

این گروه پیشتر نیز نامه‌هایی را به شركتهای خودروسازی كیا و تویوتا با موضوع قطع ارتباط با ایران ارسال كرده بود.

بنا بر گزارش هافینگتون پست، خواننده یادشدهتاكنون به نامه ارسال شده از سوی گروه آمریكایی پاسخی نداده است.

تلاشهای خصمانه آمریكا برای اعمال تحریم‌های بیشتر بر ایران در حالی صورت گرفته كه مسئولان ایرانی تاكنون بارها از بی‌نتیجه بودن این تحریم‌ها سخن گفته‌اند.

در حال حاضر تعداد زیادی از شركتهای خارجی در ایران سرمایه‌گذاری كرده‌اند كه در صنعت خودروسازی می‌توان به شركتهایی مانند پژو سیتروئن، رنو، سوزوكی، هیوندای، كاماز، بنز، نیسان، كیا، چری، مزدا، ایسوزو، ایویكو، ولوو، اسكانیا و مان اشاره كرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فیات
نظر بینندگان
!
!
!