دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
به سمت تکنولوژی تولید خودروهای خودران حرکت کنید!
۰۴:۳۶ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
ایرانسل2
درخواست وزیر صنعت از خودروسازان؛

به سمت تکنولوژی تولید خودروهای خودران حرکت کنید!

پرشین خودرو: وزیر صنعت، معدن و تجارت در پنجمین همایش بین المللی صنع خودرو با اشاره به فاصله کم ایران با خودروسازان جهانی در حوزه خودروهای برقی، گفت: باید به سمت تکنولوژی تولید خودروهای هوشمند و خودران حرکت کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، محمد شریعتمداری در پنجمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران اظهار کرد: افزایش رضایتمندی مردم هدف ماست و صنعت خودرو در این جهت حرکت می‌کند.

وی با بیان این‌که باید در جهت افزایش کیفیت و استاندارد خودروها حرکت کنیم، خاطر نشان کرد: در این راستا باید در راستای ارتقای ایمنی و رفاه خودروها اقدام شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: صنعت خودروسازی صنعتی بومی و برآمده از ایران نیست بلکه یک صنعت وارداتی است و به همین دلیل رقبای ما در این حوزه بهتر از ما عمل کرده‌اند.

او افزود: تولید اجزای اصلی خودرو از جمله موتور، گیربکس و پلت‌فرم باید شرط اصلی ما در همکاری با خودروسازان خارجی باشد. ضمن آنکه از سرمایه‌گذاران خارجی که در تولید خودرو بیش از ۵۰ درصد سهم داشته باشند استقبال می‌کنیم.

شریعتمداری گفت: صنعت خودرو باید اکنون که هنوز فاصله چندانی با خودروسازان جهانی در تولید خودروهای برقی ندارد، وارد این حوزه شود که البته اقداماتی در این رابطه صورت گرفته است. همچنین باید به سمت تکنولوژی تولید خودروهای هوشمند و خودران حرکت کنیم.

 

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
رضا
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
بابادلت خوشه فکرش رو بکنید پراید یا نیسان آبی بدون راننده تو جاده
!
!
!