یكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
احیای صنعت قطعه سازی با انتقال دانش فنی و نوسازی دستگاه ها
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
اجاره خودرو
رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو مطرح کرد:

احیای صنعت قطعه سازی با انتقال دانش فنی و نوسازی دستگاه ها

پرشین خودرو: رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: راههای پیشرفت صنعت قطعه سازی، به روز کردن فناوری ها و حضور در بازارهای بین المللی است که با انجام همکاری های مشترک با برندها و شرکت های معتبر خارجی این مسیر کوتاهتر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، سیدمرتضی مرتضوی ، رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو درحاشیه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران با بیان این مطلب افزود : قطعه سازان داخلی برای ارتقای تکنولوژی و کیفیت قطعات تولیدی نیازمند سرمایه‌گذاری جدید به ویژه در حوزه ماشین آلات هستند که البته این شرکت‌ها از منابع مالی لازم برای این کار برخوردار نیستند.

وی تصریح كرد: بنابراین باید یا از طریق مشارکت با قطعه سازان مطرح بین‌المللی یا از طریق سیستم بانکی، منابع مالی لازم برای نوسازی خطوط تولید و ارتقای تکنولوژی قطعه سازان داخل تامین شود. به عبارت بهتر صنعت قطه سازی با انتقال دانش فنی احیا می شود

رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودروتاكیدكرد :‌ نگاهی به وضعیت قطعه سازی در ترکیه و مطالعه رشد صنعت خودرو و قطعه سازی آن، حاکی از تدوین قوانین مناسب و اعطای مشوق های دولتی است که طی آن قطعه سازان نیز با همکاری با برندهای بزرگ و صاحب نام جهانی و پیوستن (انجام کار مشترک) با آنها به رشد و توسعه دست یافته اند.

نظر بینندگان
!
!
!