جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
آماده‌ باش ۴۰۰ راهدار در آستانه بارش برف در تهران
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
ایرانسل2

آماده‌ باش ۴۰۰ راهدار در آستانه بارش برف در تهران

پرشین خودرو: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران از آماده‌باش کامل راهداران استان تهران همزمان با شروع موج جدید بارش در همه محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو ­به نقل از­ روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران؛­­­­ مجیدرضا نصراله‌نژاد در نشست هماهنگی با فرماندهان پلیس‌راه غرب و شرق استان تهران با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ورود جبهه هوای سرد و بارش برف و کولاک در روزهای آینده افزود:­­ بیش از 400 راهدار با 200 دستگاه ماشین‌آلات راهداری در راهدارخانه‌های استان تهران مستقر شده تا در صورت نیاز جاده‌های لغزنده را نمک‌پاشی و برف‌روبی کنند.

وی همچنین با اشاره به خرید و ذخیره‌سازی حدود 30 هزار تن نمک در سوله‌های راهداری و بسته‌بندی بخشی از آن در 50 هزار کیسه 10 کیلویی گفت: کیسه‌های نمک در طول مسیر جاده‌های برف‌گیر استان در محل‌های مشخص در دسترس رانندگان قرار گرفته تا در صورت لغزنده شدن آنی جاده‌ها در کنار ماشین‌های نمک‌پاش رانندگان بتوانند در مواقع اضطرار از آن‌ها به موقع استفاده کنند.

به گفته نصراله‌نژاد با توجه به سوابق سال‌های گذشته بیشتر ماشین‌آلات و تجهیزات زمستانی در محورهای برف‌گیر هراز و فیروزکوه و بخش دیگری نیز در آزادراه تهران - قم، تهران-ساوه، محور شهریار و محورهای تهران-کرج و مابقی محورهای پرتردد در حوزه استحفاظی اداره حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران به کار گرفته شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران با یادآوری ­همکاری بسیار خوب پلیس‌راه با این اداره گفت: برای خدمات‌رسانی بهتر به مسافران زمستانی­ همه ­دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان تهران تلاش می‌کنند تا محورهای مواصلاتی این استان در مواقع بارش برف و لغزندگی جاده برای آمد و شد وسایط نقلیه باز بماند.

وی از رانندگان خواست هنگام بارش برف و کولاک در این ایام سال حتی‌المقدور از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند و پیش از حرکت نیز برای آگاهی وضعیت محورهای ارتباطی با شماره 77909080 مدیریت راه‌های استان تهران یا سامانه 141 تماس بگیرند.

اجاره خودرو
kerman2
برچسب ها:
راهداری
نظر بینندگان
!
!
!