یكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پنجمین همایش خودرو ایران با تجلیل از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی پایان یافت
۱۴:۱۷ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
ایرانسل2
با حضور وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت؛

پنجمین همایش خودرو ایران با تجلیل از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی پایان یافت

پرشین خودرو: در دومین روز از پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران و همزمان با مراسم اختتامیه این همایش، از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مراسم اختتامیه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم، منصور معظمی رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مشاور خودرویی وزیر صنعت و جمعی از فعالان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور برگزار شد.
در این مراسم، از شش نفر از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور تجلیل به عمل آمد. این پیشکسوتان شامل آقایان سیف اله ابراهیمی، عبدالله اکبری راد، رضا رضایی، سید علی مرتضوی، داود میرخانی رشتی و ایرج یزدانبخش بود که با لوح و تندیس از ایشان تجلیل شد.
در ادامه مراسم اختتامیه از مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت نیز به عنوان پدر صنعت کشور تجلیل به عمل آمد.
پیش از مراسم اختتامیه، سخنرانی و نشست های علمی- تخصصی با موضوعات "جایگاه زنجیره تامین در صنعت خودرو و سیاست گذاری برای تعالی آن" و " معماری مناسب و راهکار همپایی فناوری برای زنجیره تامین رقابت پذیر" با حضور فعالان صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور برپا شد.
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران از ۲۴ بهمن ماه جاری با حضور 1600 میهمان داخلی و خارجی که 220 نفر آنها از 38 شرکت و 15 کشور خارجی بودند آغاز شد و امروز به کار خود پایان داد.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!