چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
شگفتی‌سازی 508 پژو در ژنو+تصویر
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
اجاره خودرو

شگفتی‌سازی 508 پژو در ژنو+تصویر

پرشین خودرو: به زودی درهای نمایشگاه خودرویی ژنو به روی جهانیان باز می‌شود تا دنیای خودرو با سوپرایزهایش مردم را جذب کند. پژو نیز قصد دارد با معرفی 508 های جدید و ارائه طراحی متفاوت 508 جدید در این شگفتی‌سازی سهیم شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از "اتوبیلد"، نسل جدید 508 قرار است در نمایشگاه ژنو ارائه دهنده زبان طراحی جدید برای برند فرانسوی باشد و طیف وسیعی از فناوری‌های جدید را در خود جای دهد.

808 پژو در ژنو تغییر شکل می‌دهد

احتمالا این خودرو ظاهری شبیه کوپه‌ها به خود خواهد گرفت و خطوط سقفی شیک‌تری را در خود جای خواهد داد. خودرو ویژگی‌های بیشتری را از مدل مفهومی "اینستینکت" قرض خواهد گرفت که در سال گذشته در ژنو به نمایش درآمده است. براساس برخی از گزارش‌ها این خودرو احتمالا به سامانه پیشرفته نیمه خودران مجز خواهد شد که برخی از خودروسازهای برجسته مانند مرسدس بنز یا آئودی در خودروهای خود از آن بهره می‌برند.

انتظار داریم مدل‌های پلاگین هیبرید و استیشن خودرو به ردیف سدان‌های مرسوم و متداول 508 اضافه شوند. پژو در این بخش پیروی راهی است که پیشتر فولکس‌واگن در خصوص پاسات انجام داده است. فورد نیز این روند را در خودروی موندئوی خود عملیاتی کرده است. رشد بی‌سابقه suv ها در اروپا باعث کاهش مشتریان سدان‌ها شده و خودروسازان تلاش دارند با استفاده از ترفندهای ویژه مانند افزایش فناوری‌ها یا تغییر ظاهر خودروها گروه‌های ویژه‌ای از مشتریان خود را حفظ کنند.

خودروسازی پژو، 508 کنونی را در سال 2011 به عنوان جایگزینی برای 407 های کوچکتر و 607 های بزرگتر معرفی کرد. این خودرو قبلا از همان پلت‌فرم‌های pf3 بهره می‌برد که قبلا در سیتروئن C5 به کار رفته است. اما اینک طراحی EMP2 در ساختار 508 به کار رفته که در بسیاری از خودروهای پژو، سیتروئن، اوپل، دی‌اس و حتی تویوتا به کار می‌رود.

خودروهای 308 هاچبک، کراس‌اوورهای 3008 و 5008 نیز از پلت‌فرم EMP2 بهره می‌برند. ایرکراس C5 و کراس‌بک DS7 نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ژنو 508
نظر بینندگان
!
!
!