پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۴ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
مشکل جایگاه داران با بانک ملت ادامه دارد
۱۵:۴۴ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
اجاره خودرو
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت؛

مشکل جایگاه داران با بانک ملت ادامه دارد

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: در راستای حل مشکل، مذاکراتی بین بانک ملت و اتحادیه جایگاه‌داران صورت گرفته که فعلا نتیجه‌ای نداشته است اما به محض اینکه به نتیجه رسید، اعلام خواهیم کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمیزان،  در حالی مشکل جایگاه های سوخت برای استفاده از دستگاه کارتخوان از سوی خبرگزاری میزان پیگیری شد که هنوز مشکل میان بانک ملت و جایگاه داران حل نشده است.

در این رابطه بیژن حاج محمد رضا  در خصوص روند پیگیری حل مشکلات جایگاه داران و بانک ملت گفت: مشکل اصلی ما این است که مدیر عامل جدید بانک ملت به بدهی این بانک به جایگاه داران را قبول ندارد و در حال مذاکره با مسئولین این بانک برای حل مشکل هستیم.

بنزین فقط با پول نقد عرضه می‌شود

وی در ادامه افزود: فعلا قرار شد در جایگاه‌ها از دستگاه‌های کارتخوان بانک ملت استفاده کنیم و از مردم وجه غیر نقدی نیز پذیرفته شود.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت تصریح کرد: ما تمامی اسناد مربوط به بدهی 11 هزار میلیارد تومانی بانک ملت را در دست داریم و در تلاش برای اثبات مبلغ بدهی خود هستیم و امیدواریم این مراحل به نتیجه برسد.

اسناد بدهی بانک ملت به جایگاه‌داران را به مراجع قضایی ارجاع می دهیم

حاج محمد رضا در انتها خاطر نشان کرد: در راستای حل مشکل، مذاکراتی بین بانک ملت و اتحادیه جایگاه‌داران صورت گرفته که فعلا نتیجه‌ای نداشته است اما به محض اینکه به نتیجه رسید، اعلام خواهیم کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!