یكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پیش فروش پارس اتوماتیک آغاز می شود+جزییات
۱۰:۴۶ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
اجاره خودرو
از 28 بهمن ماه؛

پیش فروش پارس اتوماتیک آغاز می شود+جزییات

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز بازار در بخش خودرو های اتوماتیك، طرح پیش فروش محصول پر تقاضای پژو پارس ال ایكس اتوماتیك رااز روزشنبه 28 بهمن ماه سال جاری به اجرادرمی آورد.

به گزارش پرشین خودرو، طرح پیش فروش ویژه خودرو «پژو پارس ال ایکس اتوماتیک» با ظرفیت محدود از روز شنبه 28 بهمن ماه سال جاری آغاز و تا زمان اتمام ظرفیت ادامه خواهدداشت.

همچنین متقاضیان می توانند با پیش پرداخت مبلغ 24 میلیون و 500 هزار تومان نسبت به ثبت نام این خودرو با موعد تحویل های خرداد، تیر، مرداد و شهریور ماه 97 و با رنگ های سفید، نقره ای، مشكی، خاكستری، آبی رویال اقدام كنند. سود مشاركت تعیین شده براساس زمان تحویل خودرو متفاوت است.

برمبنای این گزارش، در این طرح به منظور افزایش احتمال موفقیت مشتریان نهایی در نام نویسی، كنترل هایی چون هر كد ملی یك دستگاه خودرو به اجرا گذاشته شده است. از سوی دیگر، امکان ثبت نام در این طرح صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد.

در این گزارش آمده است، متقاضیان می توانند با مراجعه به پایگاه فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر كشور، نسبت به ثبت نام اقدام و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

گفتنی است، پژو پارس ال ایكس اتوماتیك، که حاصل تلاش متخصصان ایرانی شرکت ایران خودرو است، مجهز به تجهیزات ایمنی بالا و امكانات رفاهی مطلوب است و این خودرو از نظر عملكردی در آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است.

نظر بینندگان
سعید
vote
۰
vote
۱۳۹۷/۰۸/۱۷
سلام لطفایک دستگاه پژو پارس اتومات وکردزکنترل حتماباشه
!
!
!