جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۱۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
سایپا به نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان می رود
۱۳:۱۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
اجاره خودرو

سایپا به نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان می رود

پرشین خودرو: مدیر روابط عمومی سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در راستای ارائه آخرین دستاوردها و محصولات جدید در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان در استان سیستان و بلوچستان حضور خواهد داشت و این نمایشگاه هشتمین حضور مستمر گروه خودروسازی سایپا در استان های مختلف در دوماه اخیر بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا حقیقی با بیان مطلب فوق گفت: گروه خودروسازی سایپا در این دوره از برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان با حضور شرکت های سایپا - پارس خودرو - چانگان - سایپا یدک - زامیاد و 12 نماینده فعال این استان در این نمایشگاه مشارکت می کند.

وی افزود: در این نمایشگاه غرفه سایپا با فضایی بالغ بر1000 متر مربع محصولات خود را در معرض نمایش قرار خواهد داد.

مدیرروابط عمومی سایپا تصریح کرد: محصولاتی چون کوییک، سراتو آپشنال، خانواده برلیانس (H220آپشنال- H330- H230 و کراس) ، ساندرواتومات آپشنال، ساینا اتومات، آریو تاکسی، خانواده چانگان( CS35 آپشنال- CS55- CS75 – CS95 ) و خانواده زامیاد ( ریچ- پادرا- ون مسافری آراد و کشنده استرالیس) در این نمایشگاه جهت بازدید عرضه خواهد کرد.

گفتنی است این نمایشگاه قرار است از 27 لغایت 30 بهمن ماه از ساعت 15 تا 21 در مجموعه نمایشگاه های بین المللی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان برگزار شود.

نظر بینندگان
!
!
!