یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
«خودروسازی از صفر تا صد در ایران و جهان» آمد
۱۶:۱۳ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
ایرانسل 2
/گزارش خبری/

«خودروسازی از صفر تا صد در ایران و جهان» آمد

پرشین خودرو: کتاب «خودروسازی از صفر تا صد در ایران و جهان»، از سوی نشر طلایی منتشر شد.

به گزارش پرشین خودرو، کتاب «خودروسازی از صفر تا صد در ایران و جهان»، به قلم كاترین هنسی نوشته و توسط حسین عسگری به زبان فارسی ترجمه و با افزوده شدن بخش ایران، به چاپ رسیده است.


این کتاب در 216 صفحه مشتمل بر 11 فصل در قطع خشتی بزرگ به‌صورت تمام‌رنگی در تیراژ چهار هزار نسخه به زیور طبع آراسته شده است.


«خودروسازی از صفر تا صد در ایران و جهان» با هدف آشنایی علاقه‌مندان با نحوه شكل‌گیری صنعت خودرو در جهان و نیز پایه‌گذاری و پیشرفت آن در ایران منتشر شده و در آن به معرفی خودروها و موتورهای برتر دنیا و نیز برندهای مطرح خودروسازی و تاریخچه آن‌ها پرداخته شده است.

 

این كتاب با استفاده از ترجمه روان، تصاویر بزرگ و جذاب و نیز بهره‌گیری از كاغذ و چاپ مرغوب به مخاطب ارایه شده و خودروهای مهم و خودروسازان مطرح هر دهه به طور كامل مورد بررسی قرار گرفته است.
به لحاظ ساختار، کتاب مشتمل بر 11 فصل بوده و هر فصل دارای چندین بخش است. فصول مختلف این كتاب بر اساس زمان دسته‌بندی شده و از سال‌های قبل از 1920 تا فصل ماقبل آخر كه مربوط به قرن بیست و یكم است را شامل می‌شود.
فصل آخر این كتاب نیز به معرفی تاریخ و نحوه شكل‌گیری خودروسازان ایرانی و معرفی اجمالی مهم‌ترین محصولات آن‌ها اختصاص یافته است.
در بخش واژه‌نامه نیز خوانندگان با شرح و معنای برخی از مهم‌ترین واژگان و اصطلاحات تخصصی این صنعت به زبان فارسی آشنا می‌شوند.
ناشر در هفته اخیر نسبت به توزیع این كتاب در سراسر كشور اقدام كرده است.

نظر بینندگان
!
!
!