شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۲۷ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
نسل جدید G کلاس در نسخه AMG رونمایی شد
۰۳:۲۷ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نسل جدید G کلاس در نسخه AMG رونمایی شد

پرشین خودرو:ماه گذشته مرسدس بنز G کلاس در نسل جدید خود معرفی شد، اما حالا نسخه G63 AMG آن آماده شده تا در نمایشگاه بین المللی ژنو امسال و در غرفه مرسدس بنز خودنمایی کند.

به گزارش پرشین خودرو، در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی دیترویت آمریکا، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز فرصتی پیدا کرد تا پس از ماه‌ها زمینه چینی و انتشار تصاویر پیش نمایش متعدد، در نهایت نسل جدید شاسی بلند آفرودی G کلاس را به طور رسمی معرفی کند. اما حالا با نزدیک شدن به نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت خودروسازی به شمار می‌آید، قصد دارد نسخه ویژه و پرفرومنس G کلاس، یعنی نسخه قدرتمند G63 AMG را به نمایش بگذارد، اما قبل از آن یک معرفی آنلاین انجام داده است تا مخاطبان با یک اطلاعات کافی در نمایشگاه ژنو حضور یافته و از تماشای این هیولای آفرودی مرسدس بنز لذت ببرند.

باتوجه به اطلاعات و تصاویر منتشر شده از این خودرو، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز در قدم اول تغییراتی محدود در ظاهر اتومبیل ایجاد کرده است تا تفاوتهای آن با نسخه استاندارد اتومبیل به تشخیص بهتر آن کمک کند. همانطور که در تصاویر شاهد هستید، مرسدس بنز G کلاس در نسخه AMG به یک جلوپنجره جدید با ستونهای عمودی کرومی رنگ و همچنین به یک مجموعه سپر جدید با ورودیهای بزرگتر هوا مجهز شده است تا به خنک کاری بهتر پیشرانه کمک کند. علاوه بر این، خروجیهای اگزوز اتومبیل همانند نسخههای AMG در نسل قبل، از کنار بدنه خارج شده است که میتوانید در تصاویر شاهد آن باشید.

در بخش فنی اتومبیل، نسخه استاندارد مرسدس بنز G کلاس واگن از یک پیشرانه 4 لیتری هشت سیلندر با توربوشارژرهای دوقلو سود میبرد که باعث شده حداکثر خروجی قدرت اتومبیل به 416 اسب بخار و همچنین گشتاور خروجی آن به مرز 610 نیوتن متر برسد که برای آغاز یک ماجراجویی تازه در جاده‌های آفرودی کافی خواهد بود.

اما بر روی نسخه جدید AMG G63 اتومبیل با حفظ همین پیشرانه 4 لیتری هشت سیلندر توربوشارژر، می‌توان حداکثر خروجی قدرت 577 اسب بخاری و همچنین گشتاور خروجی 850 نیوتن متری داشت که توسط یک جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک دریافت شده و به سمت چرخ‌های اتومبیل ارسال می‌شود که با بهبود 0.6 ثانیه، باعث شده است تا شتاب صفر تا صد اتومبیل به عدد 4.5 ثانیه و همچنین سقف سرعت آن به 240 کیلومتر بر ساعت برسد که حدود 20 کیلومتر سریع‌تر از نسخه استاندارد خواهد بود.

در ادامه بد نیست بدانید که شاسی مرسدس بنز G کلاس در نسل جدید خود، حدود 55 درصد قوی‌تر شده است و همچنین درب‌های کنار و عقب اتومبیل، به روکش‌های فلزی حفاظتی مجهز شده است تا در برابر ضربات خارجی مقاوم‌تر باشد. علاوه بر این، مرسدس بنز G کلاس در نسخه جدید AMG به رینگ‌های 22 اینچ آلیاژی، چراغ‌های جدید جلو و عقب، سیستم ترمز قوی‌تر و همچنین یک سیستم خنک کاری جدید با رادیاتورهای بزرگ‌تر مجهز شده است تا عمل خنک کاری اتومبیل بهتر انجام شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!