جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
پیش فروش ساندرو استپ وی با شرایط جدید آغاز می شود+جزییات
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

پیش فروش ساندرو استپ وی با شرایط جدید آغاز می شود+جزییات

پرشین خودرو: پیش فروش ساندرو استپ وی در روز چهارشنبه دوم اسفندماه انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا سبکروح- قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال هموطنان ارجمند و درخواست های مکرر محصولات پارس خودرو پیش فروش اینترنتی ساندرو استپ وی روز چهارشنبه دوم اسفند ماه راس ساعت 10 صبح صورت خواهد گرفت.

وی در خصوص شرایط فروش و نحوه پیش پرداخت افزود: در این دوره از پیش فروش استپ وی, برای مدل اتومات 27 میلیون تومان و برای مدل دستی 24 میلیون تومان، با موعد تحویل مهر و آبان سال آینده در نظر گرفته شده است.

قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا با بیان این مطلب که محدودیت کد ملی با هدف توزیع عادلانه همانند دوره های قبل اجرا خواهد شد تصریح کرد: در این طرح سود مشارکت و سود انصراف به صورت سالانه و به ترتیب 15 و 12 درصد در نظر گرفته شده و امکان ثبت نام، تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تاکنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده اند.

وی خاطر نشان کرد: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com و یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!