سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
"مرسدس بنز" منحصر به فرد به آب انداخته شد!
۱۵:۱۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

"مرسدس بنز" منحصر به فرد به آب انداخته شد!

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی مرسدس بنز با الهام گرفتن از هایپرکار مفهومی این شرکت یعنی "Project One" که در سال گذشته رونمایی شد، یک قایق تندرو تحت عنوان 515 Project One رونمایی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، با تایید مرسدس بنز، این قایق دارای طول 15.6 متر و همچنین دارای عرض حدودا 2.9 متری است که قابلیت حمل 6 نفر را در حالت استاندارد خواهد داشت. عرشه این قایق به طور کامل از فیبرکربن ساخته شده است، درحالی که ورودی هوای آن با طول بیش از 2.1 متر و عرض 35 سانتی متر ساخته شده است که باعث شده تنها 2 کیلوگرم وزن داشته باشد.

در بخش فنی قایق، یک جفت موتور چهار سوپاپ از نوع "مرکوری ریسینگ" مورد استفاده قرار گرفته و می‌توانند به صورت مشترک، خروجی قدرت 3100 اسب بخاری را تولید کنند، اما این قدرت در مواقع غیرضروری و عدم شرکت در مسابقات، با استفاده از یک کلید مخصوص بر روی 1550 اسب بخار می‌شود که باز هم یک عدد قابل توجه به شمار آمده و همچنان می‌تواند شتاب و سرعت بالایی داشته باشد.

فارغ از این موضوع، در رابطه با خودروی هایپرکار Project One بد نیست بدانید که پیشرانه 1.6 لیتری شش سیلندر محرک آن برگرفته از ماشین‌های فرمول 1 سال‌های قبل مرسدس AMG بوده و حالا با یکسری تغییرات اساسی و همچنین تجهیز آن به یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک با قابلیت تعویض دنده دستی، این امکان فراهم شده است که مشتریان هایپرکار جدید مرسدس بنز می‌توانند در شرایط عمومی از آن استفاده کنند.

علاوه بر این پیشرانه ویژه که برای اولین بار است بر روی ماشین‌های استاندارد خیابانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، از 4 موتور الکتریکی در بخش‌های مختلف خودرو استفاده شده است که 2 عدد از آنان بر روی محور جلو نصب شده و چرخ‌های جلو را به گردش در می‌آورند، یکی از آنان بر روی توربوشارژر اتومبیل نصب شده و آخرین موتور الکتریکی هم به عنوان یک محرک کمکی بر روی میل لنگ پیشرانه درون سوز نصب شده است تا در مجموع حداکثر قدرت 1000 اسب بخاری برای این هایپرکار مرسدس AMG بدست آید که در عمل باعث شده حداقل شتاب صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت 6 ثانیه و همچنین سقف سرعت 350 کیلومتر بر ساعت بدست آید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مرسدس بنز
عکس های مرتبط
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
 قایق مرسدس بنز
نظر بینندگان
!
!
!