دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
 تولید پژو 2008 متوقف نشده است
۱۶:۴۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
اجاره خودرو
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ؛

تولید پژو 2008 متوقف نشده است

پرشین خودرو: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه همه قراردادهای پسابرجامی در زمینه خودرو در حال اجراست، گفت: قرارداد پژو با ایران خودرو اجرایی شده و محصولش وارد بازار شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایرنا،  تارنمای وزارت صنعت، معدن و تجارت، «منصور معظمی» افزود: تعداد تولید خودروهای پژو 2008 تاکنون هزار و 500 دستگاه بوده است و خط تولید این خودرو متوقف نیست.
وی در عین حال از تاخیر 2 ماهه در عرضه پیش فروش این خودروها خبر داد و گفت: اکنون که در واپسین روزهای بهمن ماه قرار داریم، خودروهای آذر ماه به متقاضیان عرضه می شود.
معظمی در ادامه به قرارداد سیتروئین و سایپا اشاره و اظهار کرد: کار اجرایی این قرارداد آغاز شده است و در سه ماهه دوم سال آینده وارد مدار تولید و بازار خواهد شد.
وی ادامه داد: قرارداد فولکس واگن، ماموت و هیوندای با کرمان خودرو نیز در جریان است.
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) درباره آخرین وضعیت قرارداد رنو و ایدرو نیز گفت: در حال تغییر و تحولات هستیم. رنو برای اجرای تعهدات خود در این قراداد آماده است اما ایران به دلیل برخی مشکلات نتوانست به تعهدات خود عمل کند.
وی بیان داشت: با دستور اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت این کار انجام شده و در حال تشکیل شرکت هستیم.
 ایدرو، سیاست حضور برندهای بزرگ خودروسازی در ایران برای تولید مشارکتی و صادرات را پیگیری می کند؛ هدفی که با اجرایی شدن برجام در دی ماه سال 94 بیش از هر زمان به ایران نزدیک است.
صنعت خودروی کشور یکی از بخش های اقتصادی کشور به شمار می رود که از فضای پیش آمده پس از برجام حداکثر استفاده را انجام داد و دوازدهم اردیبهشت ماه امسال رئیس جمهوری نخستین محصول مشارکتی بین ایران خودرو و پژو فرانسه را رونمایی کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تولیدپژو 2008
نظر بینندگان
!
!
!