شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۲ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
سرفاصله 3 خط مترو در روزهای پایانی سال کاهش می یابد
۱۳:۴۲ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
اجاره خودرو

سرفاصله 3 خط مترو در روزهای پایانی سال کاهش می یابد

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خطوط 1، 2 و 3 در روزهای پایانی سال و آستانه عید نوروز خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازفارس، فرنوش نوبخت، با اشاره به تمهیدات شرکت بهره برداری مترو در آستانه عید نوروز، عنوان کرد: از ابتدای اسفندماه، سرفاصله حرکت قطارها روی خطوط یک و 2، از 4.5 دقیقه به 4 دقیقه رسیده است، به عبارت دیگر سرفاصله زمانی اعزام ها 30 ثانیه کاهش یافته است.

وی افزود: به این ترتیب سرفاصله حرکت قطارها در خطوط 1، 2 و 3، به 4 دقیقه رسیده است. پیش از این سرفاصله حرکت خط چهار، به 4 دقیقه رسیده بود. اما اکنون سرفاصله خطوط یک و دو نیز به 4 دقیقه کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه کاهش سرفاصله حرکت خطوط 1 و 2 گام مهمی است، گفت: به این ترتیب ظرفیت خطوط ما به اندازه ای می رسد که مسافرین از آسایش بیشتری در سفرهایشان برخوردار شوند.

نوبخت خاطرنشان کرد: برای پنج شنبه آخر سال نیز برنامه ریزی کردیم تا افرادی که عازم زیارت قبور شهدا و عزیمت به بهشت زهرا(س) هستند، با راحتی کامل در این روز خاص سفرشان به بهشت زهرا(س) را انجام دهند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مترو
نظر بینندگان
!
!
!