یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۱ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
پروژه جدید فراری معرفی شد
۱۶:۳۱ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
اجاره خودرو
/اختصاصی/پیستا در کارخانه فراری؛

پروژه جدید فراری معرفی شد

پرشین خودرو: پس از انتشار تصاویر جاسوسی بسیار زیاد و شایعات مختلف، در نهایت کمپانی خودروسازی فراری جدیدترین محصول خود را تحت عنوان "488 پیستا" رونمایی کرد تا مانع از خرید پورشه 911 GT2 RS توسط مشتریان شود.

به گزارش پرشین خودرو، بدون شک، خودروی جدید "پیستا" زاده حقیقی مارانلو خواهد بود که با 90 کیلوگرم وزن کمتر نسبت به مدل‌های استاندارد فراری 488 ساخته شده است. به عبارتی بهتر، شرکت خودروسازی فراری تا جایی که در توان داشته است، از قطعات سبک وزن در ساخت این خودرو استفاده کرده است تا با کاهش 90 کیلوگرمی، حالا وزن تنها 1280 کیلوگرم برای فراری "488 پیستا" بدست آید.

پس از کاهش وزن اتومبیل، نوبت به افزایش قدرت آن رسیده است که طبق ادعای شرکت خودروسازی فراری، این افزایش قدرت معادل 50 اسب بخار بوده و باعث شده تا حداکثر خروجی قدرت پیشرانه به 711 اسب بخار و همچنین گشتاور آن هم به حداکثر 770 نیوتن متر برسد.

با هدایت نیروی پیشرانه 3.9 لیتری به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل، حداقل شتاب صفر تا صد حیرت انگیز 2.85 ثانیه، شتاب صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت 7.6 ثانیه و همچنین سقف سرعت 340 کیلومتر بر ثانیه به دست آمده است، این درحالیست که نسخه استاندارد فراری 488 GTB در عملکرد خود، یک شتاب 3 ثانیه، شتاب صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت حدودا 8.3 ثانیه و همچنین سقف سرعت 330 کیلومتر برساعت دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فراری
عکس های مرتبط
پروژه جدید فراری
پروژه جدید فراری
پروژه جدید فراری
پروژه جدید فراری
پروژه جدید فراری
پروژه جدید فراری
پروژه جدید فراری
نظر بینندگان
!
!
!