سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
تردد در جاده بروجرد - اراک فقط با زنجیرچرخ
۱۰:۰۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
اجاره خودرو

تردد در جاده بروجرد - اراک فقط با زنجیرچرخ

پرشین خودرو: رئیس راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان بروجرد گفت: با توجه به بارش برف سنگین در محور بروجرد - اراک به خصوص در گردنه زالیان تردد در این جاده با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش پرشین خودرو، بهزاد بهاروند  افزود: محور بروجرد - اراک هم اکنون با مه و باد شدید همراه بوده و امداد رسانی و برف روبی نمک پاشی به صورت مستمر در حال انجام است.
وی با اشاره به ارتفاع بیش از 20 سانتیمتری برف درگردنه زالیان اظهارکرد: شب گذشته هفت خودرو دراین محور گرفتار شده که توسط نیروهای راهداری بروجرد امدادرسانی شدند.
رئیس راهداری وحمل ونقل جاده ای بروجرد بیان کرد: از رانندگان انتظار می رود به منظورجلوگیری ازهرگونه خطر و تصادف هشدارهای ایمنی را رعایت نمایند و از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت اضطرار نیزتجهیزات کامل زمستانه را به همراه داشته باشند.
بهاروند با بیان اینکه در حال حاضر جاده های شهرستان بروجرد با بارش باران همراه بوده و لغزنده است، اضافه کرد: هم اکنون همه محورهای بروجرد باز و تردد در آنها جریان دارد.
وی ادامه داد: سه اکیپ راهداری درگردنه زالیان، محور بروجرد - اشترینان و بروجرد - خرم آباد و ایستگاه مرکزی با 30 راهدار برای ارائه خدمات به مسافران و در راه ماندگان فعال هستند.
بروجرد در شمال لرستان واقع شده وبا استانهای همدان ومرکزی هم مرز است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!