یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۷ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
این ابرخودرو را در ژنو ببینید +تصویر
۱۲:۴۷ | ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
اجاره خودرو

این ابرخودرو را در ژنو ببینید +تصویر

پرشین خودرو: این خودرو اولین تجریه خانواده کوربلاتی است که قبلا در صنعت و تجارت جواهرات مشغول بوده‌اند، و تجربه نشان داده هرگز تجربه اول یک صنعت تازه وارد به جایگاه بالا ورود نخواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، همه ما به خوبی واقفیم که هنسی، بوگاتی و کونیگزئگ سه خودروساز پیشرویی هستند که حرکت با سرعتی حدود 482 کیلومتر بر ساعت برای ابرخودروها  را نهادینه کردند. خودروهایی که با اطمینان و ایمنی کامل می‌رانند و سازنندگانشان را به جایگاه‌های برتر خودروسازی رسانده‌اند. اما اینک به نظر می‌رسد از دنیای ناشناخته‌ها، یک رقیب بی اسم و رسم قصد دارد با ابرخودروهای پرسرعت و قدرتمند جهان رقابت کند.

مطمئنا بسیاری از طرفداران و علاقه‌مندان دنیای خودرو، نام کوربلاتی را نشنیده‌‌اند و از وجود آن خبر چندانی ندارند، اما اگر همین اسم و رسم ناشناخته، وسیله سرعتی‌ای را در یکی از از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های خودرویی جهان به نمایش بگذارد که توان و قدرتش به 1800 اسب‌بخار برسد، نمی‌توان از کنار ابرخودرویش به این راحتی‌ها رد شد.

موشک نام مناسبی برای این ابرخودروی کوربلاتی است که به زودی با  بیشینه سرعت 498 کیلومتر بر ساعت به سریع‌ترین  ابرخودروی جهان تبدیل می‌شود.

موسسان کوربلاتی در سایت رسمی شرکتشان اعلام کرده‌اند که در زیر درب کاپوت این موشک از یک موتور 9 لیتری توئین توربوی v8 بهره برده تا قدرت تولیدی‌اش را به 1800 اسب‌بخار برساند. این موتور غول پیکر با یک سامانه انتقال قدرت 6 سرعته LSD همخوانی دارد تا بتواند با سرعتی حدود 498 کیلومتر بر ساعت نام خود را در کتاب رکوردها به ثبت رساند.

تازه وارد کوربلاتی با سرعت 500 کیلومتر بر ساعت می‌راند/ این ایرخودرو را در ژنو ببینید

با این وجود شک و شبه‌های زیادی در این خصوص وجود دارد. این خودرو اولین تجریه خانواده کوربلاتی است که قبلا در صنعت و تجارت جواهرات مشغول بوده‌اند، و تجربه نشان داده هرگز تجربه اول یک صنعت تازه وارد به جایگاه بالا ورود نخواهد کرد.

کوربلاتی‌ها اعلام کرده‌اند که ساعات زیادی را روی مباحث آیرودینامیکی این خودرو -که شبیه هایپرکارهای ایتالیایی است- صرف کرده‌اند، اما در خصوص فناوری به کار رفته روی تایرهایی که باید چنین سرعتی را ایجاد و تحمل کنند، سخنی نگفته‌اند.

تازه وارد کوربلاتی با سرعت 500 کیلومتر بر ساعت می‌راند/ این ایرخودرو را در ژنو ببینید

با وجود ادعاهای مطرح شده این موشک کوربلاتی‌های باید  با سرعتی نزدیک به 500 کیلومتر در ساعت حرکت کند، اما ظاهر خودرو توان حرکت480 کیلومتر بر ساعت را نیز نشان نمی‌دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!