چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ام.وی.ام 110 با ظاهری متفاوت به بازار می آید
۰۴:۲۶ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
اجاره خودرو
سال نو، چهره نو!؛

ام.وی.ام 110 با ظاهری متفاوت به بازار می آید

پرشین خودرو: ام.وی.ام 110 مجددا در سبد فروش محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت و اینبار این خودرو کوچک ایمن با ترکیب رنگ دوگانه و اسپرت عرضه خواهد شد تا همچنان بعنوان یک خودرو کم مصرف شهری برای مصارف روزانه پیش روی خریداران این سگمنت باشد.

به گزارش پرشین خودرو، جذابترین نکته این محصول مدیران خودرو کاربرد ویژه آن در شهرهای بزرگ و پرترافیک است.خودرویی با ابعاد جمع‌و‌جور که قابلیت تردد و پارک در کمترین فضاهای موجود شهر را دارد و همچنین با مصرف پایین سوخت از دغدغه های مهم این روزهای شهرنشینان کاسته است. طراحی مدرن این خودرو با ترکیب چراغ های بزرگ جلو خودرو چهره‌ایی شاد را به این محصول القا کرده و هربیننده ایی را مجبور به تبسم خواهد کرد.

شاید ام‌وی‌ام 110 اس اسپورت از معدود خودروهایی باشد که با استفاده از تکنیک طراحی Happy Face به نوعی با طراحی های خشن و زمخت برندهای مختلف در سالهای اخیر مقابله کرده است.

اکبری با بیان اینکه این خودرو یکی از ایمن ترین خودرو های سگمنت خود بوده است، گفت: این خودرو می‌تواند بهترین گزینه انتخابی در دسته خودروهای کوچک شهری برای مشتریان باشد. ، ضمن اینکه با ایجاد ظرفیت های جدید در خط تولید شرکت مدیران خودرو استاندارد های لازم برای این خودرو اعمال شده و در حال حاضر مجوزهای جدید از سوی ارگان های ناظر تایید شده است و سعی داریم با ایجاد تنوع رنگ برای این خودرو پرطرفدار جذابیت بیشتری ایجاد کنیم.

ام وی ام 110 اس اسپورت لاکچری یک خودرو سه سیلندر با حجم 998 سی‌سی و 68 اسب بخار و گشتاور 93 نیوتن متری است که از خروجی یک گیربکس 5 دنده دستی بهره می‌گیرد. همچنین این خودرو با بهره گیری از استاندارد آلایندگی یورو4 از بالاترین سطح استاندارد های موجود بهره می‌برد تا سهم بسزایی در حفظ محیط زیست داشته باشد.

پیش فروش این خودرو با زمان تحویل فروردین و اردیبهشت طی روزهای آتی در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!