پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
از این خودروهای 2018 دوری کنید +تصویر
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
اجاره خودرو

از این خودروهای 2018 دوری کنید +تصویر

پرشین خودرو: کانسیومر ریپورت (بنیاد مربوط به تجربه‌ی مصرف‌کنندگان)، نشان می‌دهد این خودروها در طول بررسی و تست‌های جاده‌ای در سال 2018 کمترین رتبه‌ها را به دست آورده‌اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از "اتوگاید"، با تمامی این تفاسیر، گروه کارشناسی کانسیومر ریپورت در آمریکا لیستی از خودروهای 2018 را ارائه کرده که بهتر است از خرید آنها صرف‌نظر کرده و دوریتان را با آنها حفظ کنید.

کانسیومر ریپورت (بنیاد مربوط به تجربه‌ی مصرف‌کنندگان)، نشان می‌دهد این خودروها در طول بررسی و تست‌های جاده‌ای در سال 2018 کمترین رتبه‌ها را به دست آورده‌اند. با این وجود این گزارش همگان با این نتایج موافق نیستند و آن ها را قبول ندارند.

Suv کوچک- جیپ کامپس

کانسیومر ریپورت در خصوص این خودرو اعلام کرده که احتمالا نمی‌توانید SUV بدتری نسبت به این خودروی کوچک در بازارهای جهان بیابید. این سگمنت پرجمعیت‌ترین بخش خودروهای بلند در جهان است و هر روز رقیبی به آن افزوده می‌شود.

Suv متوسط- جیپ رانگلر

انواع قدیمی جیپ رانگلر (نه مدل‌های جدید آن) در تست‌های جاده‌ای با فاصله زیاد از رقبا در جایگاه‌های پائین این کلاس قرار دارند و به همین دلیل خودروی خوبی به شمار نخواهند آمد.

Suv لوکس بزرگ- کادیلاک اسکالید

در حال حاضر بازارهای جهانی از SUV های بزرگ لوکس پر شده‌اند و شاسی‌یلندهای سه ردیف‌ها بیشتر از قبل در برابر هم قدرت‌نمایی می‌کنند. با این وجود کادیلاک اسکالید زیبا در این سگمت به دلیل عدم راحتی صندلی‌ها در برابر رقبایش به شدت مورد انتقاد قرار دارد. ردیف سوم صندلی‌هایش به شدت تنگ است و از قابلیت اعتمادپذیری کمی برخوردار است.

خودروی کامپکت لوکس- لکسوس IS300

زمانی که این خودروی لکسوس در طبقه‌ای از خودروهای کامپکت لوکس با ب‌ام‌و سری 3، آئودی A4، مرسدس بنز کلاس C یا جگوار XC رقابت کند، شانسی برای کسب رتبه بالا ندارد. با این وجود لکسوس IS300 به تنهایی خودروی چندان بدی به شمار نمی‌آید.

پیک‌آپ کامپکت- تویوتا تاکوما

 

اگر پشت فرمان بشنید، در موقعیت کوتاه‌تری نسبت به بقیه خودروهای این بخش قرار خواهید گرفت. درون کابین راحت نخواهید بود و حرکت خودرو انعطاف زیادی را از خود نشان نمی‌دهد. کابین خودرو نیز مدرن به نظر نمی‌رسد. بنابراین گزارش‌های مربوط به مصرف کنندگان رضایت چندانی را از این خودرو نشان نمی‌دهد.

خودروی کامپکت- فیات 500L
 

هرگز پشت صندلی‌های این خودرو راحت نخواهید نشست، جای زیادی هم برای حرکت اضافی نخواهید داشت. صندلی‌های خودرو نیز بیش از صاف و خشک طراحی شده‌اند. این خودرو. از IIHS نیز کمترین رتبه ایمنی در تست همپوشانی کوتاه از ناحیه روبه‌رو را کسب کرده تا در کنار دیگر معایبش در این سگمت نگران‌کننده به نظر برسد.

خودروی میدسایز- نیسان آلتیما

این خودرو اسم و رسم خوبی دارد و نقاط مثبتش هم چندان کم نیست. اما در میان خودروهای سایز متوسط رتبه خوبی به دست نیاورده است. دلایل این رتبه کم فرمان سبک، سامانه اطلاعات و سرگرمی سردرگم‌کننده و گیربکس CVT است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!