جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش ۱۰ درصدی مصرف سوخت در نوروز
۱۳:۱۷ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
اجاره خودرو
مدیر عامل پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:

افزایش ۱۰ درصدی مصرف سوخت در نوروز

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز و انتقال سفرهای خارجی به داخل ، پیش‌بینی می‌کنیم میانگین مصرف سوخت تا ۱۵ فروردین بیش از ۱۰ درصد افزایش یابد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایلنا، محمدرضا موسوی‌خواه درباره ذخایر نوروزی سوخت در جایگاه‌ها اظهار داشت: ما اکنون ذخایر بسیار خوبی داریم و با یک آمادگی مناسب‌تر نسبت به سال‌های گذشته به پیشواز نوروز می‌رویم.

وی پیش بینی کرد که میانگین مصرف سوخت تا 15 فروردین بیش از 10 درصد افزایش یابد و این در حالی است که سال گذشته رقم افزایش کمتر از 8 درصد بوده است، مضاف بر اینکه در سال جاری با توجه به افزایش نرخ ارز، سفرهای خارجی به داخلی انتقال می‌یابد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه با بیان اینکه از هفته گذشته بازدید از جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشور آغاز شده، خاطرنشان کرد: ما چندین مرحله از جایگاه‌ها بازدید و تمامی شرایط را رصد کرده و آمادگی لازم را برای عرضه بهینه سوخت در ایام نوروز داریم.

وی درباره نحوه پرداخت‌ در جایگاه‌ها نیز بیان کرد: در پرداخت نقدی و سامانه شاپرک مشکلی برای جایگاه‌داران وجود ندارد و جایگاه‌داران هر 24 ساعت یکبار می‌توانند خرید کنند، تعدادی از جایگاه‌ها نیز در روز چند بار خرید می‌کنند که 24 ساعت به اعتبارشان اضافه کرده و به 72 ساعت افزایش داده‌ایم.

نظر بینندگان
!
!
!