دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
درخواست مدیران ب‌.ام‌.و برای ساخت کلاس x پیکاپ
۱۳:۳۶ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
ایرانسل 2

درخواست مدیران ب‌.ام‌.و برای ساخت کلاس x پیکاپ

پرشین خودرو: شعبه ب‌.ام‌.و استرالیا از خودروساز آلمانی درخواست کرده تا برای رقابت با مرسدس- بنز کلاس x پیکاپ بسازد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از "کارادوایس"، این روزها تقاضا برای خرید پیک آپ‌ها در جهان رو به افزایش است و ظاهرا خودروسازان نمی‌توانند این روند مهم را نادیده بگیرند و از آن دوری کنند.

فشار مدیران ارشد ب‌ام‌و برای ساخت پیک‌آپ

مارک وارنر مدیر شعبه استرالیایی ب‌.ام‌.و در این خصوص افزود: تقاضای روزافزون برای خرید یک پیک‌آپ اجتناب‌ناپذیر نشان داده و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. روند افزایش تقاضا برای پیکاپ‌ها در بازارهایی مانند استرالیا، آفریقا، امریکای لاتین و جنوب شرقی آسیا بیشتر بود و آهنگ ملموسی را از خود نشان می‌دهد.

وی در این خصوص افزود: با توجه به روند افزایش تقاضا برای پیک‌آپ، فشار زیادی را به کارخانه مادر برای ساخت یک خودرو در این کلاس وارد کردیم و بر این باوریم که مسیر مناسبی در سیاست‌گذاری‌های کارخانه محسوب می‌شود.

مدیر شعبه استرالیایی ب‌.ام‌.و تشریح کرد: بخش‌های تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری بیشتری را در این بخش آغاز کرده‌اند و به تحلیل شرایط و طرح‌ها برای ساخت پیک‌آپ پرداخته‌اند، اما اینک برای اظهار نظر در خصوص نتیجه این موضوع بسیار زود است.

این اولین بار است که ب‌.ام‌.و رسما علاقه‌اش را برای ساخت یک پیک‌آپ تراک لوکس علنی می‌کند. بسیاری از مدیران ارشد ب‌.ام‌.و بارها از نیاز این کمپانی به ساخت یک پیک‌آپ سخن گفته‌اند، با این وجود اخرین نظرات آنها نشان دهنده یک فوریت خاص در ساخت زودهنگام یک پیک‌آپ است.

وارنر در این خصوص گفت: از میان 1.1 میلیون خودروی به فروش رسیده در استرالیا حدود 150 هزار دستگاه پیک‌آپ مشاهده می‌شود که حکایت از رشد 17 درصدی فروش این بخش در سال گذشته دارد.

در دنیای امروز که بازار تعین کننده سرنوشت کمپانی‌ها محسوب می‌شود، ساخت یک پیک‌آپ تراک برای ب‌.ام‌.و نمی‌تواند موضوع غریبی در این بخش محسوب شود و احتمال دارد به زودی با یک مدل از پیک‌اپ‌های این برند غافلگیر شویم.

نظر بینندگان
!
!
!