دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
خودروهای دامای در ایران رونمایی شد+کاتالوگ رسمی و قیمت
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
ایرانسل 2
میهمانان وارداتی چینی برای بازار کشور؛

خودروهای دامای در ایران رونمایی شد+کاتالوگ رسمی و قیمت

پرشین خودرو: دو خودروی شاسی بلند دامای برای ورود به بازار کشور رونمایی و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، برند دامای از خودروسازان خوشنام و خوش سابقه چینی است که نمایندگی عرضه و تولید دو مدلشاسی بلند خود در ایران را به شرکت یاران خودرو اروند اعطا کرده است.
خودروهای ایکس7 و ایکس5 نام دو خودروی دامای است که به ترتیب با حجم موتور 2000 سی.سی توربو و 1500 سی.سی توربو و مجهز به آپشن های متعدد و روزآمد برای عرضه در بازار ایران می باشد.
حدود قیمتی محصول دامای ایکس5 مبلغ 130 میلیون تومان و حدود قیمتی ایکس7 دامای نیز 200 میلیون تومان اعلام شد که البته با توجه به آغاز فروش این خودروها برای سال آینده، باید برای اعلام قیمت نهایی این محصولات بیشتر صبر کرد.

مدیرعامل شرکت یاران خودرو اروند در حاشیه رونمایی از این دو تازه وارد چینی و در جمع خبرنگارن با اظهار تاسف از عملکرد گذشته برخی فعالان بازار در ایجاد حس منفی نسبت به تولیدات کشور چین گفت: کشور چین یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا و از پیشتازان تولید در بسیاری از صنایع است که بر اساس خواسته مشتری و میزان پرداخت هزینه، کالای درخواستی را تولید می کند.

 

مدیرعامل دامای و مدیرعامل یاران خودرو اروند

 

عبدالجلیل بچاری اظهار داشت: انتخاب برند دامای و محصولات آن حاصل بیش از دو سال تحقیق و بررسی در صنعت خودروی چین و با توجه به کیفیت، آپشن ها و سیستم های رفاهی و ایمنی این خودرو بوده است و به نظر می رسد توانسته باشیم در حد توان، شان و منزلت مشتریان ایرانی و هوطنان عزیزمان را حفظ کنیم.
وی ادامه داد: شرکت یاران خودرو فقط به دنبال عرضه خودرو در بازار ایران نیست و طبق قراردادی که با طرف چینی داریم به دنبال یک ایستگاه صادراتی برای این برند در ایران هستیم.
بچاری افزود: تولید و صادرات خودرو در ایران اقدامی تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور و آرزوی دیرینه بنده بوده که با تمهیداتی که پیش بینی شده از جمله زمینی به مساحت بیش از 70 هکتار در بندر خرمشهر با هدف تسهیل فرایند صادرات و نیز اخذ نمایندگی از این شرکت در تعدادی از کشورهای منطقه، امیدواریم به این مهم دست پیدا کنیم.
مدیرعامل شرکت یاران خودرو اروند در ادامه با تاکید بر لزوم حرکت به سمت تولید و صادرات صنایع کشور گفت: احداث کارخانه حداقل 500 نفر اشتغال زایی مستقیم خواهد داشت که امیدواریم تا دوسال آینده شاهد بهره برداری از فاز اول آن باشیم.

 


بچاری افزود: در صنعت خودرو به ازای هر دستگاه تولیدی تا 10 نفر اشتغال غیر مستقیم ایجاد می شود که امیدواریم در این راستا دین خود را به صنعت و اشتغال کشور ادا کنیم.
وی با تاکید بر ایجاد ایستگاه صادراتی برای این محصول در کشور ادامه داد: به نظر می رسد برای ورود به عرصه خودروسازی باید با پیش شرط صادرات با برندهای خارجی وارد همکاری شد تا از این طریق به تکنولوژی روز و شرایط خودکفا شدن نزدیک شویم.
در این جلسه همچنین قائم مقام مدیرعامل شرکت یاران خودرو اروند با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای فروش و خدمات پس از فروش خودروهای دامای گفت: همزمان با سفارش گذاری پارت اول این خودرو، قطعات مورد نیاز هم درخواست شده و وارد کشور می شود تا خدمات پس از فروش این خودروها بدون وقفه و مشکل انجام شود.
بهمن برقی اظهار داشت: مراحل قانون شماره گذاری این خودروها طی شده و به محض ترخیص اولین خودرو از گمرک، بزودی اولین خودرو دامای در سرزمین اصلی پلاک می شود.
وی با اشاره به برنامه شرکت برای راه اندازی کارخانه و شبکه فروش و خدمات پس ازفروش خاطرنشان کرد: تا آماده سازی امکانات مورد نیاز، از ظرفیت غیر فعال شرکت های همکار استفاده خواهیم کرد.

 

گزارش تصویری رونمایی از دو خودرو دامای را اینجا می توانید مشاهده کنید.

 

 

کاتالوگ دامای ایکس5

 

 

کاتالوگ دامای ایکس7

نظر بینندگان
!
!
!