شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سر فاصله زمان قطارها کم و سرویس‌دهی افزایش می‌ یابد
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
اجاره خودرو
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛

سر فاصله زمان قطارها کم و سرویس‌دهی افزایش می‌ یابد

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: برای تسهیل عبور و مرور در روزهای منتهی به پایان سال، سر فاصله زمان حرکت قطارها را کم می‌کنیم و سرویس‌دهی را افزایش می‌دهیم‌.

محسن پورسید‌ آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  با اشاره به افزایش ترافیک شهری در روزهای منتهی به پایان سال و راهکار معاونت حمل و نقل برای کنترل آن اظهار کرد: ما و پلیس‌ برای کنترل و روان‌سازی ترافیک نهایت سعی خود را می‌کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با تأکید بر اینکه در این روزها مردم باید رعایت کنند و کمتر از خودرو شخصی استفاده کنند، گفت: مردم باید برای کمک به روان‌سازی ترافیک بیشتر از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی با اشاره به راهکار شهرداری برای روانسازی‌ ترافیک گفت: در بخش‌ حمل و نقل عمومی سر فاصله زمان حرکت قطارهای مترو را کم می‌کنیم و سرویس‌دهی را به حداکثر می‌رسانیم‌.

پورسید‌ آقایی با بیان اینکه هنوز بحثی در خصوص ایجاد محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی سال نشده است، تصریح کرد: هفته آینده در شورای ترافیک جلسه‌ای خواهیم داشت که در آنجا در مورد راهکارهای کنترل ترافیک روزهای‌ پایانی سال صحبت خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!