دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تاکید استاندار تهران بر همکاری بیشتر با ایالت اتریش علیا در زمینه خودروسازی
۱۱:۴۱ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
اجاره خودرو

تاکید استاندار تهران بر همکاری بیشتر با ایالت اتریش علیا در زمینه خودروسازی

پرشین خودرو: استاندار تهران در ملاقات با هیئت اقتصادی ایالت اتریش علیا بر ارتقای روابط تهران و اتریش علیا در زمینه های خودروسازی و پسماند شهری تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازصدا وسیما،  محمدحسین مقیمی با خوشامدگویی به هیئت اتریشی به قابلیت های خودروسازی ایران اشاره کرد و افزود: تحریم ها در سال های گذشته مانع توسعه روابط شده بود و اکنون در بحث همکاری مشکلی نداریم و تنها برخی موانع باید برداشته شود.
وی گفت: اتریش در بحث پسماندهای شهری اقدامات قابل توجهی انجام داده که یکی از آنها تولید برق از زباله است که می توانیم مشارکت خوبی در این خصوص با ایالت اتریش علیا داشته باشیم.
استاندار تهران به موضوع جایگزینی خودروهای فرسوده در کشور اشاره کرد و افزود: در این بخش هم آماده همکاری با طرف اتریشی هستیم.
مقیمی پیشنهاد کرد: دفتر مشترکی برای ارتقای همکاری های تهران و اتریش علیا ایجاد شود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران هم به نیروی جوان و تحصیلکرده در استان اشاره کرد و گفت: هم اکنون 17 هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی در تهران داریم که در زمینه خودروسازی، پوشاک، لوازم خانگی، صنایع شیمیایی، شوینده و بهداشتی فعالیت می کنند و در زمینه موادغذایی هم فعالیت های خوبی انجام می دهیم و آماده همکاری با اتریش هستیم.
صادقی افزود: رویکرد ما حرکت به سمت صنایع نوین و دانش بنیان است و بیش از 600 شرکت دانش بنیان داریم و حدود 700 مرکز تحقیق و توسعه نیز در کارخانجات تولیدی فعالیت می کنند.

نظر بینندگان
!
!
!