دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برگزاری جشن سه روزه نیکوکاری
۲۱:۲۱ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
ایرانسل 2

برگزاری جشن سه روزه نیکوکاری

پرشین خودرو: جشن نیکوکاری به مناسبت آغاز سال جدید با شعار «جوانه لبخند می‌کاریم» باهدف کمک به تأمین نیازهای خانوارهای نیازمند در سه روز برگزار می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، امروز زنگ نیکوکاری در نخستین روز جشن نیکوکاری (چهارشنبه ۱۶ اسفندماه) با حضور دانش آموزان سراسر کشور برای کمک به همکلاسی‌های نیازمند به صدا درآمد.

روز دوم این جشن فردا (پنجشنبه ۱۷ اسفندماه) در میدان‌ها اصلی شهر و روز جمعه ۱۸ اسفندماه در پایگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.

۷۰ هزار پایگاه در مدارس، مساجد، مصلی‌ها و مراکز نیکوکاری سراسر کشور برای دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار کشور مستقرشده است البته توصیه می‌شود هم‌وطنان برای پرداخت کمک‌های نقدی از روش‌های الکترونیکی استفاده کنند.

هم‌اکنون امکان پرداخت کمک‌های نقدی از طریق شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* و یا شماره گیری ۰۹۶۸۸۷۷ و یا مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانیwww.emdad.ir و یا انتخاب گزینه «نیکوکاری» در دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها به‌صورت غیرحضوری فراهم‌شده است.

کمیته امداد تلاش دارد کمک‌های دریافتی در جشن نیکوکاری را پیش از آغاز سال جدید و متناسب با نیاز خانوارهای محروم توزیع کند.

سال گذشته مردم ۱۲۵ میلیارد تومان در قالب جشن نیکوکاری به خانواده‌های نیازمند کمک‌ کردند.

برچسب ها:
جشن نیکوکاری
نظر بینندگان
!
!
!