یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
۰۷:۱۵ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
ایرانسل 2

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

پرشین خودرو: همه سگ‌ها به ورزش و فعالیت نیاز دارند، اما برخی از آن‌ها استراحت‌های طولانی را ترجیح می‌دهند، همیشه کسل هستند و زود خسته می‌شوند یا رفتار صاحبان تنبل خود را بیش از سایر سگ‌ها تقلید می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از برترین ها، ، همه سگ‌ها به ورزش و فعالیت نیاز دارند، اما برخی از آن‌ها استراحت‌های طولانی را ترجیح می‌دهند، همیشه کسل هستند و زود خسته می‌شوند یا رفتار صاحبان تنبل خود را بیش از سایر سگ‌ها تقلید می‌کنند. برخی از این سگ‌ها بیشتر زمانشان را یک گوشه لم داده اند یا خوابیده اند. این چیز بدی نیست و برخی افراد هم واقعا ترجیح می‌دهند سگشان تنبل باشد تا اینکه نیاز باشد هر روز آن‌ها را بیرون ببرند.

پاگ


پاک‌ها تقریبا یک ساعت در روز فعال هستند. یکی از بزرگترین ویژگی‌های شخصیتی این سگ‌های کوچک شگفت انگیز تنبل بودن آن هاست. پاگ‌ها هنگام خواب خرناس می‌کشند و اغلب خواب هستند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


بول ماستیف


بول ماستیف‌ها شاید اندازه و قدرت زیادی داشته باشند، اما اصلا نژاد فعالی نیستند. فقط زمانی ممکن است آن‌ها را در حال کار و فعالیت ببینید که در حال ایجاد یک فضای باز برای یک چرت طولانی و خوب باشند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


بولداگ انگلیسی


خیلی‌ها فکر می‌کنند که بولداگ‌ها بامزه‌ترین سگ‌های روی زمین هستند. اما آن‌ها تنبل‌ترین حیوانات خانگی هم هستند. آن‌ها به طور میانگین ۴۴ دقیقه در روز فعالیت می‌کنند. اگر ویدئو‌های اسکیت بازی آن‌ها را دیده باشید شاید از این موضوع تعجب کنید، اما در واقع آن‌ها ترجیح می‌دهند تمام روز روی مبل لم بدهند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


چاو چاو


شاید چاو چاو تنبل‌ترین سگ کره زمین باشد. ما نمی‌گوییم سگ‌های تنبل بد هستند فقط به شما می‌گوییم کدام نژاد‌ها تنبل‌تر هستند. چاو چاو به طور متوسط ۴۳ دقیقه در روز فعال و عاشق خوابیدن است. آن‌ها بیشتر از آن که از یک فعالیت خوب لذت ببرند خوابیدن را دوست دارند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


نیوفاوندلند


نیوفاوندلند‌ها سگ‌های بزرگی هستند، اما تنها ۴۴ دقیقه در روز فعال اند. این سگ‌های دوست داشتنی برای کسانی که یک دوست وفادار و مورد اعتماد می‌خواهند مناسب هستند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


آکیتا


آکیتا‌ها هم ۴۵ دقیقه در روز فعال هستند. شاید این برای برخی افراد خسته کننده باشد، اما در واقع آکیتا‌ها برای افراد تنبل مناسب هستند. دم پیچ خورده بهترین ویژگی است که آن‌ها می‌توانند ارائه دهند، اما بیشتر اوقات روی زمین دراز کشیده اند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


باست هوند


باست هوند واقعا سگ تنبلی به نظر می‌رسد. با وجود چشم‌ها و گوش‌های افتاده حس می‌کنید همین الان می‌خواهند دراز بکشند و هیچ کاری نکنند... که البته درست هم احساس می‌کنید! باست هوند‌ها ۴۸ دقیقه در روز فعال هستند، اما واقعا وفادار هستند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


کوکر اسپانیل


شکی نیست که کوکر اسپانیل‌ سگ‌ زیبایی است، اما سگی نیست که ساعت‌ها بیرون برود، بدود و فعالیت کند. آن‌ها تنها ۵۰ دقیقه در روز فعال هستند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


شیبا اینو

شیبا اینو‌ها با لبخند‌های زیبایشان مشهور هستند که در هیچ حیوان دیگری نمی‌توانید ببینید. اما متاسفانه کمتر از یک ساعت در روز فعال هستند.

 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


پیت بول تریر

 
پبت بول‌ها سگ‌های وحشی هستند، اما حقیقت این است که پیت بول تریر تنها ۵۴ دقیقه در روز فعالیت می‌کند. فقط آن‌ها را عصبانی نکنید...
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


سنت برنارد


سنت برنارد‌ها بزرگ و وفادار هستند. متاسفانه بیشتر چیز‌های بزرگ و وفادار بیشتر زمانشان را در حال استراحت هستند. سنت برنارد‌ها هم کمتر از یک ساعت در روز فعالیت می‌کنند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


شیتزو


این سگ‌ها فوق العاده دوست داشتنی و کوچک هستند، اما واقعا دوست ندارند زیاد بامزه باشند. آن‌ها ۵۵.۶ دقیقه در روز فعال هستند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


گری هوند


از نظر برخی افراد گری هوند‌ها زشت و نفرت انگیز هستند و از نظر برخی دیگر بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند. در هر صورت این سگ‌های بزرگ ۵۶ دقیقه در روز فعالیت دارند.
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ
 


ویپت


ویپت‌ها سگ‌های جالبی هستند. آن‌ها موی زیادی ندارند و به نظر می‌رسد همیشه از چیزی می‌ترسند. آن‌ها کمتر از یک ساعت در روز بازی و فعالیت می‌کند..
 
تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

برچسب ها:
نژاد سگ
نظر بینندگان
!
!
!