سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۴ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
چری تیگو7 پنجه در پنجه رقبا
۱۴:۵۴ | ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
اجاره خودرو
تست درگ تیگو7 با رقبا در پیست اتومبیلرانی آزادی؛

چری تیگو7 پنجه در پنجه رقبا

پرشین خودرو: تیگو7 که برای اولین بار در نیمه های سال جاری از سوی مدیران خودرو به عنوان شریک تجاری این برند رونمایی شد، در چالشی خلاقانه به رقابت با خودروهای هم رده خود در بازار پرداخت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تیگو7 در نیمه های سال جاری با پلاک گذر موقت در جاده های کشور جهت آزمایش های فنی و تست های مختلف حضور پیدا کرد و چندی بعد در مراسمی به صورت رسمی قیمت گذاری و معرفی شد.تیگو7 را به نوعی می توان مرز خودروهای قدیمی و جدید چری دانست.خودرویی که از زبان طراحی جدید چری و طراحان بزرگ دنیا بهره برده است و با تکیه بر همین آیتم ها با وجود زمان اندک حضور در بازار ایران توانسته است سهم مناسب و در خوری به دست آورد.

شرکت مدیران خودرو که در ایران به عنوان شریک تجاری این برند شناخته می شود با توجه به ویژگی های فنی این خودرو به طراحی چالشی متفاوت پرداخت.چالش تیگو7 که در پیست اتومبیلرانی آزادی به اجرا در آمد، رقابت تیگو7 با خودروهایی از کشورهای مطرح خودروسازی دنیا در تست درگ بود.

 هر چند در پیست آزادی امکانات مناسب برگزاری چنین تست هایی مثل ادوات زمان گیری و ....همچون سایر کشور ها وجود ندارد ولی اینکه برندی چنین اعتماد به نفسی را به دست آورده است که این چالش را طراحی کند، خود جای تقدیر دارد.

در این تست درگ که به صورت عمومی فراخوان داده شده بود، چند دستگاه تیگو7 با خودروهای مثل رنو کپچر، میتسوبیشی ASX، سانگ یانگ تیوولی، هیوندای النترا، هیوندای توسان، رنو مگان و کیا اپتیما در حضور مهمانان و خبرنگاران به رقابت پرداختند که در بیشتر این درگ ها تیگو7 پیروز می شد.

تیگو7 از یک پیشرانه 1.5 لیتری توربو بهره مند است که توسط یک شرکت طرح اتریشی به تولید رسیده است و توان تولید 147 اسب بخار قدرت و گشتاور 210 نیوتن متر را برای راننده فراهم می سازد.چری هم به مانند سایر خودروسازان چینی در تولید این خودرو از قطعات تولید شده در نامدار ترین کارخانه های جهان بهره برده است.

برای درک بهتر می توانید مقایسه ای بین نخستین خودروهای وارداتی این شرکت به ایران و چری تیگو7 بپردازید که به خوبی نشان دهنده پیشرفت این خودروساز است تا جایی که بسیاری معتقد هستند مسیری که کره جنوبی در چند دهه پیمود، چینی در زمان بسیار کمتری خواهند پیمود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!