دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 ۵۴۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور داریم
۱۱:۵۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
اجاره خودرو
رئیس پلیس راهور ناجا خبرداد؛

۵۴۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور داریم

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: ۵۴۰۰ نقطه حادثه خیز داریم که طبق برنامه چهارم باید تا پایان این برنامه این نقاط رفع می شدند که به دلیل مسائل بودجه ای محقق نشد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، سردار مهری در دومین روز سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور ناجا گفت: بیش از ۱۳ هزار و ۸۰۰ نفر در ۵۹۰۰ تصادف سال جاری جان باختند.

وی تاکید کرد: برخورد جدی با تخلفات حادثه ساز در دستور نوروزی پلیس است.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا حدود ۳۰ درصد تصادفات امسال به دلیل عدم توجه به جلو بوده است و ۳ هزار راننده متخلف علت مرگ و میر تصادفات امسال بوده است.

سردار مهری بیان کرد: آشکارسازی نقاط حادثه خیز و نصب روشنایی در این مناطق در کنار استفاده از تجهیزات الکترونیکی می تواند از حوادث بسیاری پیشگیری کند. همچنین نظارت نامحسوس بر ناوگان حمل و نقل عمومی در نوروز امسال تشدید می شود.

وی ادامه داد: در ۱۰ ماهه امسال ۴۹ نفر افزایش کشته داشتیم که این افزایش در ۲ ماه اخیر بوده است. حدود نیم درصد از جانباختگان در بیمارستان افزایش یافته است و حدود ۵۰ درصد کشته ها در سرصحنه است.

رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: وضع خودروها به لحاظ استاندارد ارتقای خاصی نیافته است. ۵۴۰۰ نقطه حادثه خیز داریم که طبق برنامه چهارم باید تا پایان این برنامه این نقاط رفع می شدند که به دلیل مسایل بودجه ای محقق نشد.

نظر بینندگان
!
!
!