جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آژانس‌های مسافرتی زیر ذره‌بین
۱۰:۱۸ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ایرانسل 2
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران؛

آژانس‌های مسافرتی زیر ذره‌بین

پرشین خودرو: در بازار شب عید یکی از بخش‌هایی که مورد اعتراض مردمی قرار دارد،‌ فروش بلیت‌ وسایل حمل و نقل است که صادقی در این باره گفت: واحدهای حمل و نقل و آژانس های مسافرتی فروشنده بلیت قطار، هواپیما و اتوبوس زیر ذره‌بین هستند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، باتوجه به قرار گرفتن در آستانه نوروز، بازار خریدها داغ شده و به گفته مسئولان امر قرار است در این بازار 60 تا 70 هزار میلیارد تومان جنس به مردم فروخته شود لذا افزایش خرید و فروش‌ها باعث شده آمار تخلفات بازار هم بیشتر شود. به عنوان مثال طبق آمار ماهانه رسیدگی به شکایات مردمی، میوه‌فروشان در صدر شکایات مردمی بوده‌اند که اکنون با توجه به داغ شدن بازار عرضه و تقاضای این محصول، نحوه نظارت بر بازار این محصولات در این ایام حساسیت خاصی را می‌طلبد.

وی در ادامه با اشاره به نحوه عملکرد تعزیرات حکومتی در گشت‌های نوروز بیان کرد: ترتیب داده شده است که تخلفات ناهنجاری که توسط گشت‌های مشترک دیده می‌شود درجا رسیدگی و حکم آن در محل تخلف توسط تعزیرات حکومتی صادر شود..

آژانس‌های مسافرتی زیر ذره‌بین ستاد تنظیم بازار

همچنین در بازار شب عید یکی از بخش‌هایی که مورد اعتراض مردمی قرار دارد،‌ فروش بلیت‌ وسایل حمل و نقل است که صادقی در این باره گفت: ستاد سفرهای نوروزی با کمیته‌های مختلف تشکیل شده که یکی از کمیته‌های این مجموعه، کمیته نظارت بر خدمات مسافرتی است؛ به گونه‌ای که در آن کلیه خدماتی که توسط شرکت های دولتی، تعاونی و خصوصی ارائه می شود توسط بازرسان کنترل خواهد شد. از جمله واحدهای مدنظر، واحدهای حمل و نقل و آژانس های مسافرتی فروشنده بلیت قطار، هواپیما و اتوبوس است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: گشت‌های مشترکی نیز همراه اداره کل تعزیرات حکومتی ترتیب داده شده که دستگاه‌هایی مانند سازمان استاندارد، دانشگاه علوم پزشکی و امثال اینها در طرح مشارکت خواهند کرد و نسبت به کنترل کالا و عرضه خدمات اقدام می‌کنند.

نظر بینندگان
!
!
!