شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
طرح امداد نوروزی کرمان موتور استارت می شود
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اجاره خودرو
27 اسفندماه جاری؛

طرح امداد نوروزی کرمان موتور استارت می شود

طرح امداد نوروزی کرمان موتور از ۲۷ اسفندماه جاری آغاز می شود و تا ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، نظام الدین وفا مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو، در مراسم معرفی طرح امداد نوروزی کرمان موتور گفت: در طرح امداد نوروزی امسال شرکت های امداد خودرو رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی اتومبیلرانی با کرمان موتور و بم خودرو همکاری و مشارکت دارند.

به گفته وی امدادگران کرمان موتور در ۱۱۰ پایگاه و همچنین ۲۰۰۰ پایگاه امدادی متعلق به امدادخودرو رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی به امدادخواهان خدمات امدادی ارایه خواهند داد.

وفا از ارایه خدمات امداد نوروزی به تمام خودروسواران علاوه بر دارندگان محصولات کرمان موتور در طرح امسال خبر داد.


در ادامه مراسم، علیرضا برنجی مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان، با بیان اینکه زمان امدادرسانی را به کمتر از ۴۰ دقیقه برای امدادخواهان رسانده ایم، گفت: ۱۸۰ ایستگاه امدادی و ۱۱۰۰ خودرو امدادی در نوروز امسال خدمات امدادی را به امدادخواهان ارایه می دهند.

وی همچنین از دقت نظر و حساسیت شرکت بم خودرو در موضوع امدادرسانی تشکر و بیان کرد: با همکاری این شرکت شاهد متحدالشکل شدن خودروها و لباس امدادگران به منظور ارایه خدمات بهینه تر و قابل اعتماد به مشتریان و خودروسواران هستیم.

یادآور می شود که دارندگان محصولات کرمان موتور برای دریافت خدمات امدادی می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۲۴ تماس حاصل کنند.

 

 

 

 

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!