شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
اُفت ارزش سهام خودرویی‌ها+ نمودار
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
اجاره خودرو

اُفت ارزش سهام خودرویی‌ها+ نمودار

پرشین خودرو: در هفته جاری گروه پارس خودرو، زامیاد، گروه بهمن، سایپا، سایپا دیزل، ایران خودرو و ایران خودرو دیزل از ابتدا تا انتهای هفته با نوسان منفی معامله شدند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، معامله ۷ گروه خودرویی در بازار سرمایه حاکی از نوسان منفی تمامی گروه‌ها در معاملات است.

*سایپا (خساپا)

سهام گروه سایپا در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از یک هزار و ۳۶۲ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۱۷۶ سهم کاهش یافت و حجم از ۱۹ میلیون و ۷۹ سهم با اُفت به ۱۷ میلیون ۷۹ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند نزولی ۰.۳۵ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به رشد ۰.۱۲ درصدی رسید.


 

*ایران خودرو (خودرو)

سهام گروه ایران خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۳۷۷ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۵۵۱ سهم افزایش یافت و حجم از ۳ میلیون و ۸۹ سهم با رشد به ۳۲ میلیون و ۲۵۸ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند نزولی ۱.۹۵ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته ادامه و به رشد ۲.۳ درصدی رسید.
 


*زامیاد (خزامیا)

سهام گروه زامیاد در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و ۴ هزا رو ۹۷۴ سهم در ابتدای هفته به ۲ هزار و ۱۴ سهم کاهش یافت و حجم از ۱۰۷ میلیون و ۷۴۶ سهم با کاهش به ۳۳ میلیون و ۳۸ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند صعودی ۴.۵۲ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به کاهش ۲.۳۶ درصدی رسید.

 

*سایپا دیزل (خکاوه)

سهام گروه سایپا دیزل در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و ۹۰ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۹۹۹ سهم افزایش یافت و حجم از یک میلیون و ۳۳۸ سهم با رشد به ۴۵ میلیون و ۱۸۲ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند صعودی ۴.۹۹ درصدی که این روند در انتهای هفته متوقف و به اُفت ۴.۷۶ درصدی رسید.

 


 


*پارس خودرو (خپارس)

سهام گروه پارس خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت یک هزار و ۳۱۰ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۵۳ سهم افزایش یافت و حجم از ۲۱ میلیون با کاهش به ۱۷ میلیون و ۶۱۸ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند نزولی ۰.۳۵ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته ادامه و به اُفت ۱.۳۳ درصدی رسید.
 

 *گروه بهمن (خبهمن)

سهام گروه بهمن در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۳۱۸ سهم در ابتدای هفته به ۱۹۱ سهم کاهش یافت و حجم از ۳ میلیون و ۸۰۹ با اُفت به ۲ میلیون و ۶۴۵ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند صعودی ۰.۲ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به اُفت ۰.۴۹ درصدی رسید.


 


*ایران خودرو دیزل (خاور)

سهام گروه ایران خودرو دیزل در هفته جاری مورد معامله قرار نگرفت و در آخرین معامله با اُفت ۴.۸۵ درصدی متوقف شد.


در این رابطه همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه گفت: در هفته اخیر گروه خودرویی در ابتدای هفته نوسان مثبتی را تجربه کرد ولی با توجه به عرضه‌های عمده در این گروه و همچنین فروکش کردن برخی از خبرهای مبنی بر تاثیر جایگزینی خودروهای سنگین در سیستم حمل و نقل موجب شد تا شاهد ضعف معاملات در بازار سرمایه باشیم.

وی در ادامه افزود: در فضای کنونی با توجه به کمبود نقدینگی و زمان دریافت وجه نقد فروشندگان تا شنبه هفته آینده شاهد عرضه‌های ناشی از پایان سال خواهیم بود و پیش‌بینی می‌شود روند معاملات با شروع سال جدید بهبود یابد.

گزارش ها حاکی از معامله گروه‌های سایپا، سایپا دیزل، پارس خودرو، زامیاد، گروه بهمن، ایران خودرو و ایران خودرو دیزل با توجه به نوسان منفی شاخص بورس تا انتهای هفته با نوسان منفی معامله شدند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!