دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۸ | ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
فردا، اعلام نتایج آرم‌های طرح ترافیک
۱۴:۴۸ | ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
اجاره خودرو

فردا، اعلام نتایج آرم‌های طرح ترافیک

پرشین خودرو: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهر تهران گفت: شهروندانی که برای دریافت آرم ورود به محدوده طرح ترافیک ثبت نام کرده‌اند از روز پنجشنبه 6 بهمن ماه می‌توانند با مراجعه به سایت از نتیجه ثبت نام آگاه شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، وحید نوروزی با بیان اینکه بیش از یک ماه از ثبت نام اشخاص حقیقی و حقوقی برای دریافت آرم طرح ترافیک گذشته است، گفت: تمام پردازش های لازم در سیستم رایانه ای شهرداری انجام شده و بر اساس 16 پارامتر امتیازبندی های لازم انجام شد.

وی ادامه داد: بر اساس این امتیازبندی ها اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با مراجعه به شهرداری تهران از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه و با کد رهگیری خود نتیجه را مشاهده کنند.

به گزارش مهر، این مقام مسئول در شهرداری ادامه داد: اشخاصی که به نتیجه اعتراض دارند می توانند در همان سایت اعتراض خود را ثبت کنند تا رسیدگی های لازم انجام شود که تا پایان بهمن ماه به این اعتراض ها رسیدگی خواهد شد.

نوروزی از شهروندان خواست از مراجعه حضوری با هر عنوانی به واحدهای صدور آرم خودداری کنند چرا که تمامی فعالیت ها کاملا الکترونیکی انجام شده است.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهر تهران ادامه داد: پس از اعلام نتایج، سایت ثبت نام تا پایان سال 91 باز خواهد ماند اما این به معنای ثبت نام جدید نیست و تنها سهمیه بگیران ارگانها و نهادهای خاص که دارای کد رهگیری هستند می توانند به این سایت مراجعه کنند اما کد رهگیری تازه ای داده نمی شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آرم طرح ترافیک
نظر بینندگان
!
!
!