یكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۲۳ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
تجمع خلبانان هما در محوطه ایران ایر
۰۰:۲۳ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
اجاره خودرو
در اعتراض به شرایط کاری و وضعیت موجود؛

تجمع خلبانان هما در محوطه ایران ایر

پرشین خودرو: تعدادی از خلبانان هما امروز در محوطه این شرکت در اعتراض به شرایط کاری، حقوق و دستمزد و نحوه پاسخگویی مدیران ایران ایر در محوطه این شرکت تجمع کردند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، امروز تعدادی از خلبانان هما در اعتراض به حقوق و دستمزد پایین در محوطه شرکت هما تجمع و تحصن کردند.

در پی اعتراض تعدادی از خلبانان شرکت هواپیمایی هما به حقوق و دستمزد پایین خود و شرایط کاری در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، امروز چند تن از نمایندگان معترضان برای رساندن پیام خود و سایر همکارانشان در دفتر صادقی معاون اداری مالی این شرکت حاضر شده و گفته می شود وی اقدام به اخراج این عده از معترضان از دفتر کار خود می کند.

پس از آنکه این خبر در میان سایر خلبانان می پیچد، آنها نیز به جمع معترضان به وضعیت اقتصادی و نیز پاسخ ناشایست معاون اداری مالی هما ـ بنا بر آنچه معترضان اعلام کرده اند ـ می پیوندند.

گفته می شود خبر تجمع و تحصن به فرزانه شرفبافی مدیرعامل هما که همراه با سیدعباس عراقچی در سفر وین - با هدف مذاکره برای نحوه استفاده هما از لغو تحریم ها و پیگیری اجرای قراردادهای نوسازی ناوگان ایران ایر- به سر می برد، می رسد و وی به خلبانان متحصن بهبود شرایط کاری و استخدامی خلبانان را وعده می دهد.

به نظر می رسد این وعده های شرفبافی نمی تواند خلبانان معترض را راضی کرده و درنتیجه خواستار عزل صادقی می شوند. نهایتا معاون اداری مالی هما نیز با حضور در جمع خلبانان از آنها عذرخواهی کرده است.

همچنین تعدادی از خلبانان معترض امروز اعلام کردند پس از آنکه خبر به خلبان هواپیمای ای تی آر تهران ـ جهرم می رسد، خلبان اصلی به همراه یکی از خلبانانی که مشغول فراگیری پرواز با ای تی آر بوده، در حمایت از همکاران خود پرواز را نیمه کاره رها کرده و مجددا به فرودگاه مهرآباد تهران بازمی گردند.

گفتنی است چند روز پیش نیز تعدادی از خلبانان در دفتر مدیرعامل هما حاضر شده و نسبت به وضعیت کاری خود اعتراض کردند که شرفبافی در پاسخ به اعتراضات آنها گفته است: «مگر خلبانان چه شرایط کاری سختی دارند؟ شما در تمام طول مسیر، هواپیما را در حالت Auto Pilot (پرواز خودکار) قرار داده و سختی کار چندانی متحمل نمی شوید!

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!