سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ترافیک در جاده های مازندران
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
اجاره خودرو

ترافیک در جاده های مازندران

پرشین خودرو: با آغاز زمان سفرهای نوروزی و انتخاب مازندران به عنوان مقصد سفر ، ترافیک در جاده های مواصلاتی و ورودی های این استان بویژه محورهای منتهی به پایتخت پرحجم و سنگین شده است .

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایرنا، فرمانده پلیس راه استان مازندران گفت : بر اساس تصاویر دوربین های کنترل ترافیک و گزارش مامورین راهور در محورهای استان، هم اکنون ترافیک در محور هراز، محدوده گزنک تا آب اسک و سه راهی چلاو در هر دو مسیر رفت و برگشت سنگین است .

سرهنگ محمدرضا قدمی افزود : تردد خودروها در تمامی مسیر محور کندوان و سوادکوه (فیروزکوه) در 2 مسیر رفت و برگشت هم پرحجم گزارش شده است .

وی ادامه داد : برای محور کیاسر و محورهای مواصلاتی به استان گلستان در شرق و گیلان در غرب، ترافیک روان مشاهده می شود .

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت ترافیکی تعطیلات نوروزی در جاده استان استان ، گفت : از ساعت 15 امروز تردد تمامی وسایل نقلیه از چالوس به سمت کرج ممنوع است و از ساعت 18 تا 6 صبح فردا از کرج به سمت چالوس یکطرفه خواهد شد .

قدمی افزود : تردد کامیون و کامیونت از محور هزار به استثنای حاملین مواد سوختی، تا اطلاع بعدی ممنوع است .

وی از رانندگان خواست برای تردد در تمامی محور های استان مازندران ، سرعت مطئمن را رعایت و به تابلوها و علائم نصب شده در مسیر توجه کنند .

فرمانده پلیس راه مازندران گفت : رانندگان در صورت مشاهده ترافیک و راهبندان از تردد در شانه خاکی خود داری کنند .

سرهنگ قدمی افزود : در صورت مشاهده تخلفات حادثه ساز از سوی رانندگان ماجراجو ، همراه با اعمال جریمه نقدی ، خودرو آنان تا 72 ساعت توقیف و مهمان پلیس راه خواهد بود .

مازندران بیش از 11 هزار کیلومتر جاده اصلی و فرعی دارد که حدود چهار هزار کیلومتر آن محور اصلی است .

هراز ، سوادکوه و کندوان پرترافیک ترین محورهای مازندران هستند.

نظر بینندگان
!
!
!