دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
توصیه‌های سازمان تأمین اجتماعی به مسافران نوروزی
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
اجاره خودرو

توصیه‌های سازمان تأمین اجتماعی به مسافران نوروزی

پرشین خودرو: مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید به تمامی بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان، از آنان درخواست کرد زمانی که قصد سفر در ایام نوروز را دارند، دفترچه درمانی این سازمان را به همراه داشته باشند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازفارس،امیرعباس تقی پور اظهار داشت: به دلیل احتمال نیاز برخی از شهروندان به دریافت خدمات درمانی در ایام تعطیلات نوروزی و همچنین آماده باش مراکز درمانی این سازمان در این ایام، به تمامی بیمه شدگان و مستمری بگیران توصیه می‌شود در طول زمان مسافرت خود، دفاتر درمانی را به همراه داشته باشند.

وی در ادامه گفت: مسافران نوروزی قبل از سفر، از اعتبار دفترچه‌های درمانی خود اطمینان حاصل نمایند و در صورت نیاز، نسبت به صدور، تجدید و تمدید اعتبار دفاتر درمانی خود، اقدام نمایند.

ضمن آنکه از تمامی مسافران نوروزی درخواست می شود، کارت ملی خود را به منظور دریافت خدمات درمانی از مراکز ملکی تامین اجتماعی و دفترچه های درمانی را به منظور استفاده از خدمات درمانی در مراکز طرف قرارداد این سازمان، به همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: در هر شهر یا شهرستان در سراسر کشور، یک یا چند شعبه و کارگزاری تامین اجتماعی ارائه خدمات تامین اعتبار و تمدید و تعویض دفترچه‌های درمانی را برعهده دارد که لیست این شعب در مبادی ورودی شهرها و از سوی ادارات کل تامین اجتماعی استانها و یا رسانه‌های محلی، نسبت به اعلام آنها اقدام می کنند.

تقی پور تصریح کرد: لیست شعب آماده خدمات رسانی به بیمه شدگان و همچنین مراکز درمانی در حال آماده باش در سراسر کشور در پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir و کانال تلگرامی این سازمان به نشانی https://telegram.me/taminnews اعلام شده است.

نظر بینندگان
!
!
!