شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
ظرفیت‌های خالی در قطارهای مسیرنوروزی
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
اجاره خودرو

ظرفیت‌های خالی در قطارهای مسیرنوروزی

پرشین خودرو: طرح ویژه سفرهای نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از 25 اسفند آغاز شد و این در حالی است که هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیرها و قطارهای مختلف موجود است.

به گزارش پرشین خودرو، معاون اجرایی و رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا با اعلام این خبر افزود: از حدود یک میلیون و 200 هزار صندلی ایجادی توسط شرکت رجا برای سفرهای نوروزی تا این لحظه فقط60 درصد بلیت خریداری شده و مابقی موجود است.

محمدرضا شناسنده گفت: هموطنان گرامی با توزیع سفر خود در بازه زمانی مختلف علاوه بر بهره‌مندی از سفر با قطار، می‌توانند از تخفیفاتی که این شرکت در تاریخ ها و مسیرهای مختلف نیز ارائه می‌دهد استفاده کنند.

وی با اشاره به نشست‌های منظم ستاد نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار داشت: با هماهنگی کامل برای خدمت رسانی مطلوب، در خدمت مسافران ریلی برای سفر با قطارهای این شرکت هستیم.

مسیر تهران مشهد از تاریخ ۴ فروردین دارای ظرفیت خالی می‌باشد و از تاریخ دهم فروردین تخفیف مناسب وجود دارد. مسیر مشهد تهران نیز کلیه روزها دارای ظرفیت خالی می‌باشد. در سایر مسیرها هم روزهای با تخفیف وجو دارد.

معاون اجرایی رجا افزود: برای نوروز سال جاری حدود یک میلیون و 200 هزار صندلی ظرفیت ایجاد شده است که روزانه 150 قطار ( 73 حرکت بین شهری و 77 حرکت حومه ای) در خدمت مسافران می باشد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیر حضوری (تلفنی 1539، اینترنتی و اپلیکیشنی) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش، بلیت قطار را در سراسر کشور تهیه کنند.

شناسنده تأکید کرد: سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا با شماره تلفن 1539 همچنین پیامک 3000139 (به صورت 24 ساعته و از اقصی نقاط کشور)، ضمن ارائه اطلاعات مربوط به موجودی بلیت، ساعت حرکت قطارها، بهای بلیت و ...، آماده دریافت نظرها و انتقاد‌های هموطنان گرامی است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!