سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
خروج 69درصدی مسافران از مرزهای کشور
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
اجاره خودرو
3.2 میلیون مسافر در جاده های کشور جابجا شدند؛

خروج 69درصدی مسافران از مرزهای کشور

پرشین خودرو: به گفته مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری، 69 درصد مسافران از مرزهای کشور خارج شده اند و مرزهای مهران، بازرگان، رازی، شلمچه و بیله سوار به ترتیب محل خروج مسافران بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، حمیدرضا شهرکی،با اعلام این خبر گفت: 3 میلیون و 200 هزار مسافر با استفاده از اتوبوس، مینی بوس و تاکسی در نوروز امسال جابه جا شده اند.

وی با اشاره به اینکه 306 هزار انواع وسیله نقلیه عمومی جابجایی مسافران را انجام داده است، اظهار داشت: 69 درصد این جابجایی ها با اتوبوس و مابقی از طریق مینی بوس و تاکسی با پلاک عمومی انجام شده است.

وی میزان تردد از پایانه های مرزی را 592 هزار نفر مسافر اعلام کرد و ادامه داد: کشور عراق رتبه اول، ترکیه دوم و آذربایجان سومین کشور مقصد اعلام شده است.

شهرکی با اشاره به اینکه 69 درصد مسافران از مرزهای کشور خارج شده اند، گفت: مرز مهران، بازرگان، رازی، شلمچه و بیله سوار به ترتیب محل خروج مسافران بوده است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر وضعیت روند ناوگان را از نظر نوسازی و توسعه مناسب دانست و گفت: متوسط عمر ناوگان حمل و نقل عمومی در حوزه اتوبوس 10 سال و از نظر کیفیت و توجه به ایمنی سفر بسیار قابل قبول است.

وی با اشاره به افزایش پیدا نکردن قیمت بلیت طبق اعلام رسمی از مراکز مسئول افزود: بازرسان در قالب گشت جاده ای برای کنترل و ایمنی و در پایانه ها حضور داشته و هر نوع شکایتی را رسیدگی خواهند کرد.

شهرکی با اشاره به اینکه طبق آمارها در سال گذشته دو درصد حوادث کشور در جاده ها بوده است ادامه داد: افزایش نظارت ها، آموزش رانندگان و نوسازی ناوگان برای فعالیت انجام شده در جهت افزایش ایمنی جاده هاست.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!