سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۳:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
ترافیک پرحجم در نیمه شمالی کشور
۲۳:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
اجاره خودرو

ترافیک پرحجم در نیمه شمالی کشور

پرشین خودرو: رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک پرحجم در محورهای فیروزکوه، گیلان، تهران-کرج، کرج - قزوین و خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سرهنگ نادررحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر بیشتر محورهای استان‌های اردبیل، محدوده گدوک فیروزکوه و محدوده هزارچم کرج-چالوس همراه با مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است علاوه بر آن گرد و خاک عادی نیز در بیشتر محورهای استان لرستان مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: مسیر شمال به جنوب محورهراز از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان شاهد ترافیک سنگین و محدوده‌های تونل تکاور،لاسم و منظریه در هردو مسیر رفت و برگشت شاهد ترافیک پرحجم هستند. مسیر شمال به جنوب محور کرج - چالوس محدوده‌های مرزن آباد تا دزبن، پل زنگوله و تونل کندوان ترافیکی سنگین و در طول محور ترافیکی پرحجم دارد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور در پایان اظهارکرد: ترافیک در طول هر دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه، هر دو مسیر رفت و برگشت محورهای لوشان،منجیل،رودبار استان گیلان، طول هر دو مسیر رفت و برگشت آزادراه های تهران - کرج و کرج - قزوین، آزادراه ملک آباد - مشهد و محورهای قوچان- مشهد و تربت حیدریه - مشهد در خراسان رضوی پرحجم است. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!