چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خبرنگاران و جانبازان از امروز مدارک‌ خود را در سامانه طرح ترافیک بارگذاری کنند
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
اجاره خودرو
رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران خبر داد:

خبرنگاران و جانبازان از امروز مدارک‌ خود را در سامانه طرح ترافیک بارگذاری کنند

پرشین خودرو: رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران گفت: افراد داری شرایط خاص از جمله خبرنگاران و جانبازان می‌توانند از امروز (چهارشنبه پانزدهم فروردین) با مراجعه به سامانه طرح ترافیک نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایلنا،قنبرنژاد(رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران) در رابطه با بروز مشکلات فنی برای سامانه ثبت نام طرح ترافیک بیان داشت: به زودی مردم به راحتی می‌توانند وارد سایت شده و ثبت نام کنند.

وی افزود: در برخی موارد علت عدم موفقیت در ورود به سامانه ثبت نام طرح ترافیک مرورگر است و باید با مرورگر دیگری وارد سایت شد، اما چون برنامه سایت تغییر کرده است و کارهای زیرساختی و برنامه نویسی توسط سازمان فن‌آوری انجام می‌شود، مشکلات را به آنها اطلاع داده‌ایم تا اگر مشکلی هست آن را برطرف کنند.

رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران در ادامه بیان داشت: در سالهای گذشته این بحث مطرح بوده است که چرا یکسری افراد طرح یکساله می‌گیرند و برخی دیگر نیز باید طرح را روزانه خریداری کنند؛ اما در سال جاری دیگر این مساله وجود ندارد و همه افراد طرح را یکسان و بصورت روزانه تهیه می‌کنند.یعنی همه برابر هستند البته اگر مردم بخواهند از بیست درصد تخفیف شارژ و معاینه فنی برتر استفاده کنند باید خوداظهاری انجام دهند.

رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران تاکید کرد که هیچ محدودیت زمانی برای ثبت نام وجود ندارد. همچنین افراد داری شرایط خاص از جمله خبرنگاران و جانبازان هم می‌توانند از روز چهارشنبه پانزدهم فروردین (امروز) با مراجعه به سامانه نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

گفتنی است که در سال گذشته شهروندان تهرانی در سایت Tehran.ir ثبت نام برای طرح ترافیک را انجام می دادند، اما امسال این سایت تغییر کرده است. سامانه ثبت نام مجوز ورود به طرح ترافیک به نشانی my.tehran.ir راه اندازی شده و شهروندان می توانند مشخصات خود را در این سامانه ثبت کنند و کد کاربری دریافت کنند.

نظر بینندگان
!
!
!