پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
سهام شرکت‌های خودرویی با روند رو به کاهش همراه شد
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
اجاره خودرو

سهام شرکت‌های خودرویی با روند رو به کاهش همراه شد

پرشین خودرو: نماد‌های پر بیننده معاملات امروز بانک صادرات ایران، سایپا دیزل و سرمایه گذاری شفا دارو با روند صعودی و نماد‌های ایران خودرو، سایپا، زامیاد و فولاد مبارکه اصفهان با روند نزولی همراه بودند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمیزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۶۴ واحد رشد به پله ۹۷ هزار و ۱۵۰ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۷۱۸ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیون و ۴۰۷ هزار و ۶۰۴ ریال در بیش از ۴۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۲۰ واحد رشد، شاخص آزاد شناور ۳۲ واحد افت، شاخص بازار اول ۳۷ واحد رشد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۷ واحد افت، شاخص کل (هم‌وزن) ۹ واحد افت و شاخص بازار دوم با ۱۸۱ واحد رشد همراه بودند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز بانک صادرات ایران، سایپا دیزل و سرمایه گذاری شفا دارو با روند صعودی و نماد‌های ایران خودرو، سایپا، زامیاد و فولاد مبارکه اصفهان با روند نزولی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص بازار فرا‌بورس با افت بیش از ۶ واحدی، به پله ۱۱۰۶ واحدی رسید.

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد ۱۳۴ هزار و ۲۲۹ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیون و ۴۹۵ هزار و ۵۲ ریال در بیش از ۲۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌ صنعت روی زنگان با روند صعودی و سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی زاگرس.
شرکت آهن و فولاد ارفع، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد و بیمه سامان با روند منفی به کار خود پایان داد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سهامخودرو
نظر بینندگان
!
!
!