یكشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۱:۵۹ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
ثبات در زمان انتظار خدمات امدادی سایپا با افزایش سفرهای نوروزی
۰۱:۵۹ | ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
مدیرعامل امدادخودروی سایپا خبر داد:

ثبات در زمان انتظار خدمات امدادی سایپا با افزایش سفرهای نوروزی

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت امدادخودروی سایپا گفت: علیرغم افزایش 12درصدی حجم سفرهای نوروزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شبکه امدادخودروی سایپا توانسته مدت زمان انتظار برای دریافت خدمات سیار به مشتریان را در سطح سال قبل حفظ کند.

به گزارش پرشین خودرو، بهزاد پناهی در ابتدای مراسم نشست مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با بیان مطلب فوق افزود: امسال یک میلیون و 215 هزار دستگاه خودرو گروه سایپا تحت پوشش دوره گارانتی قرار داشتند که نسبت به سال گذشته رشد 35 درصدی داشته است و با این وجود تعداد پذیرش خودرو در شبکه نمایندگی های گروه سایپا نسبت به سال گذشته در حد 1 درصد افزایش یافت که نشان دهنده رشد کیفیت خودروهای تولیدی گروه سایپا بوده است.

به گفته وی در طرح نوروزی امسال، هیچ موردی مبنی بر ایراد فراگیر در محصولات گروه سایپا وجود نداشت که نشان می دهد این گروه توانسته، سطح کیفی قطعات و محصولات خود را هم افزایش دهد.

پناهی اعلام کرد که باوجود افزایش خودروهای تولیدی گروه در سال جاری نسبت به سال گذشته، تغییر محسوسی در تعداد پذیرش خدمات امدادی وجود نداشته که حاکی از رشد کیفیت خودروها است.

مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا توانمندسازی بیشتر ناوگان امدادخودرو سایپا را یکی از اهداف این شرکت در سال جاری به منظور کاهش زمان انتظار و افزایش رضایت مشتری عنوان کرد.

نظر بینندگان
!
!
!