دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مدیرعامل جدید سازمان مدیریت صنعتی منصوب شد
۱۲:۱۰ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
ایرانسل 2

مدیرعامل جدید سازمان مدیریت صنعتی منصوب شد

پرشین خودرو: رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی در حکمی ابوالفضل کیانی بختیاری را به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره سازمان مدیریت صنعتی منصوب کرد.

به گزارش پرشین خودرو، بنابر خبر دریافتی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی ابوالفضل کیانی بختیاری را به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره سازمان مدیریت صنعتی منصوب کرد.

در این حکم معظمی به اهداف و رویکردهای چون تلاش در راستای اعتلای روز افزون برند سازمان مدیریت صنعتی ، عارضه یابی ، آسیب شناسی و ایجاد کلینیک های صنعتی به منظور بهبود مدیریت در بنگاه های کشور ، شبکه سازی مدیریت صنعتی کشور با هدف هم افزایی و کمک به حل مشکلات و چالش های بنگاه ها ، پرورش مدیران جهان تراز ، توسعه آموزش های کاربردی همسو با صنایع هدف ایدرو و اهتمام بر انتشار تازه های مدیریت و منابع علمی مورد نیاز کشور در این حوزه تاکید شده است .

گفتنی است؛ کیانی دارای دکترای تخصصی مدیریت تکنولوژی از دانشگاه تهران است و پیش از این معاون برنامه ریزی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بود .

وی ریاست کمیته صنعت و معدن دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیر برنامه ریزی راهبردی و بودجه سازمان گسترش و نوسازی را در سوابق خود داراست.

نظر بینندگان
!
!
!