شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت های قطعی آغاز می شود + جزئیات
۰۲:۴۴ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
/گزارش خبری/

فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت های قطعی آغاز می شود + جزئیات

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تامین نیاز مشتریان درسال 97، فروش فوری محصولات ایران خودرو را از روز چهارشنبه بیست و دوم فروردین ماه آغاز می كند.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی خان كرمی معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: دراین طرح، فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت خودرو توسط شرکت ایران خودرو نسبت به سال 96 در راستای تامین نیاز مشتریان عرضه می شود.

وی تاکید کرد: افزایش هزینه های بیمه، شماره گذاری مطابق تعرفه های قانونی از سوی مراجع ذیربط شامل حال ثبت نام کنندگان می شود که این افزایش ها مربوط به قیمت خودرو نبوده و با شرکت ایران خودرو مرتبط نیست.

معاون بازار یابی و فروش ایران خودروخاطر نشان ساخت: دراین طرح، فروش فوری محصولات ایران خودرو که با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت از سوی ایران خودرو از فردا آغاز می شود و این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

خان كرمی تصریح كرد: متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه بیست دوم فروردین ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به نام نویسی در این طرح اقدام كرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

نظر بینندگان
!
!
!