یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
زشت‌ترین رینگ های خودرو +تصویر
۰۴:۵۳ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
ایرانسل 2

زشت‌ترین رینگ های خودرو +تصویر

پرشین خودرو: گاهی خودروسازان چرخ‌هایی و رینگ هایی را طراحی و می‌سازند که شما عاشقشان می‌شوید و هرگز تمایلی به تغییر آن ندارید. اما این موضوع گاهی برعکس هم خواهد شد. اینک قصد داریم به بررسی زشت‌ترین رینگ هایی که روی تعدادی از خودروهای کارخانه‌ای 2018 ارائه شده، بپردازیم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از "اتوگاید"، این فهرست با تجمیع سلیقه کارشناسان این پایگاه خودرویی انتخاب شده و می‌تواند در نقطه مقابل نظرات شما واقع شود. بنابراین می‌توانید نظرات خود را در این خصوص ارائه دهید.

تسلا مدل 3، ایروویل 18 اینچی
 


رینگ‌های این خودرو شبیه ستاره دریایی است، از طرفی جنس چرخ‌ها ظاهری کسل‌کننده به خودرو می‌دهد که در زیر این شاسی ناراحت کننده محسوب می شود.

ب‌ام‌و i3- بیس‌ویل 19 اینچی
 


هیچ کدوم از ب‌ام‌و های i3 چندان جذاب نیستند. وجود رینگ و چرخ‌هایی در زنگ نقره‌ای و طراحی ویژه رینگ‌ها نیز نتوانسته در این خودروها کاری اساسی پیش برده و به بهبود ظاهری آن کمک کند. از نگاه کارشناسی این چرخ‌ها به خودرو ظاهری محافظه کارانه بخشیده و در زشت نشان دادن آن بیشتر موثر است.

چرخ‌های 18 اینچی شورلت مالیبو
 


نگاه به نمای جانبی خودرو تنها امری رضایتمندانه نیست. این خودرو از طرفی کاملا تهاجمی و از نگاهی دیگر کاملا محافظانه‌کارانه به نظر می رسد. از طرفی این اطمینان وجود ندارد که خریداران مالیبو از ظاهر اسپورت چرخ‌های آن رضایت کامل داشته باشند.

کیا سول ev با چرخ‌های 16 اینچی
 


این چرخ‌ها کاملا ایرودینامیک طراحی شده اند و زیبایی در آنها چندان مد نظر نبوده است. چرخ‌های خودرو به عدم جذابیت آن کمک بیشتری می‌کنند و نشاط و شادابی را از کل مجموعه خودرو گرفته‌اند.

شورلت کامارو – بیس‌ویل 18 اینچی
 


این چرخ‌های ساده و بنیادی در بسیاری از خودروهای کامارو دیده شده‌اند و همچنان زشت و بی‌ثمر به چشم می‌آیند.

نظر بینندگان
!
!
!