یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
توسعه جاده‌ ها تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی
۱۰:۵۷ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
ایرانسل 2
عضو کمیسیون عمران مجلس؛

توسعه جاده‌ ها تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی

پرشین خودرو: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: توسعه راه‌ها به ویژه در بخش جاده‌ای و آزادراهی نقش موثری را در برون رفت از مشکلات اقتصادی دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه،محمد دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: متأسفانه اعتبارات بخش جاده‌ای در سال گذشته پایین بوده و امسال نیز اعتبارات چندانی به این بخش اختصاص نیافته است و ما باید در این زمینه حمایت‌های لازم را از این حوزه داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: به عقیده بنده راه برون رفت از مشکلات اقتصادی توسعه راه‌های کشور است و باید بتوانیم این بخش را تقویت کنیم.

دامادی با بیان اینکه آزادراه تهران- شمال و همچنین ایجاد کریدورهای شمال به جنوب و شرق به غرب می‌تواند زمینه‌ساز توسعه اقتصادی کشور شود، گفت: توسعه اقتصادی کشور هم اکنون در گرو توسعه ریلی و انتقال بار از جاده به ریل است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه باید بتوانیم انتقال کالا را از جاده به ریل توسعه دهیم، گفت: طی پیشنهاداتی که ارائه شده بنادر شمالی و جنوبی کشور اقدامات لازم را در این زمینه انجام می‌دهند و تا به امروز در این زمینه موفق بوده‌ایم، اما باید بتوانیم با استفاده از تجربیات مهندسان داخلی این بخش را گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه مجلس و نمایندگان نقش نظارتی و سکان‌داری را در این حوزه دارند، گفت: اجرا کننده اصلی این اقدامات دولت است و ما به عنوان بازوان دولتی می‌توانیم کمک کنیم.

دامادی در پایان گفت: دولت هرچه سریع‌تر باید برنامه‌های خود را برای سیاست‌های توسعه مسکن و بخش راه در سال 97 ارائه کند.

نظر بینندگان
!
!
!