شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز فروش وانت آریسان + جزئیات
۱۵:۲۴ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
/گزارش خبری/

آغاز فروش وانت آریسان + جزئیات

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تامین نیاز مشتریان به خودرو های كار سبك، فروش نقدی و اعتباری وانت آریسان را از امروز یكشنبه بیست و ششم فرودین ماه و در سال حمایت از كالای ایرانی آغاز كرد.

به گزارش پرشین خودرو، این گروه صنعتی كه همواره حامی تولید خودرو با نشان ایرانی بوده، شرایط ویژه ای برای خریداران خودروهای ایرانی به صورت نقدی و اعتباری و با قیمت های سال 96 و بدون افزایش قیمت فراهم كرده است. طرح فروش مذکور تا تكمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

همچنین، فروش نقدی وانت آریسان دوگانه سوز (با احتساب تخفیف) با قیمت 27 میلیون 274 هزار تومان و موعد تحویل 15 روزه است و این خودرو در طرح فروش اعتباری، با پیش پرداخت 9 میلیون و 500 هزار تومان و مابقی درقالب یك چك شش ماهه، دو چك شش ماهه، چهار چك شش ماهه، شش چك شش ماهه و هشت چک شش ماهه عرضه می شود.

متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح روز یك شنبه بیست و ششم فروردین ماه با مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور و یا پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام كرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

گفتنی است، در روش فروش اعتباری، صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!