شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
شاسی بلند جدید MG به زودی معرفی می شود
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
/اختصاصی/

شاسی بلند جدید MG به زودی معرفی می شود

پرشین خودرو: شرکت خودرورسازی MG در نمایشگاه بین المللی پکن چین، از یک خودروی شاسی بلند کاملا جدید تحت عنوان "X-Motion" رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، از تاریخ 25 آوریل سال جاری، دوره جدید نمایشگاه بین المللی "پکن" چین کار خود را آغاز می‌کند و بسیاری از شرکت‌های خودروساز بومی در انتظار هستند تا جدیدترین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه معرفی کنند، از جمله شرکت خودروسازی MG که با انتشار چند تصویر پیش نمایش از محصول جدید خود، تایید کرده است که در این نمایشگاه حضور داشته و از یک خودروی شاسی بلند سایز بزرگ جدید تحت عنوان "X-Motion" رونمایی خواهد کرد.

 


به غیر از انتشار چند تصویر پیش نمایش، هیچگونه اطلاعات دقیقی در رابطه با مشخصات فنی اتومبیل ارائه نشده است، اما این خودرو طبق ادعای منابع خبری از پلتفرم کمپانی "سایک موتور" استفاده می‌کند که برمبنای آن خودروی شاسی بلند "رووی RX8" توسعه پیدا کرده است که با حداقل قیمت 220 هزار یوان در مدل‌های پایه و با قیمت 260 هزار یوان در مدل‌های فول آپشن عرضه می‌شود. در ادامه گفتنی است که این خودرو در زیر کاپوت خود از موتور 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر سود می‌برد که دارای قدرت 224 اسب بخاری بوده و می‌تواند خروجی گشتاور 360 نیوتن متری داشته باشد که تنها توسط یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک دریافت شده و به سمت چرخ‌ها ارسال می‌شود.

 


موضوع جالب دیگر می‌تواند خودروی "Maxus D90" باشد که آن هم یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت "سایک موتور" به شمار آمده و از پلتفرم "رووی RX8" در توسعه آن استفاده شده است، با این تفاوت که امکانات و تکنولوژی‌های کمتری دارد و با حداقل قیمت 156 هزار یوان به مشتریان عرضه می‌شود، اما از همان موتور 2 لیتری توربوشارژر 224 اسب بخاری و همچنین جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک سود می‌برد. حال باتوجه به این شرایط انتظار می‌رود که خودروی شاسی بلند جدید MG هم چنین پیشرانه‌ای در زیر کاپوت خود داشته باشد.
 

نظر بینندگان
!
!
!