سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
استارت فروش اعتباری ایران خودرو با قیمت قطعی +جزئیات
۰۹:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
اجاره خودرو
از امروز آغاز می شود؛

استارت فروش اعتباری ایران خودرو با قیمت قطعی +جزئیات

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به نیاز و تقاضای بازار، روش های متنوع فروش به صورت فروش فوری، پیش فروش و اعتباری را در سال حمایت از كالای ایرانی تدوین و اجرا می كند.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی خان كرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: پس از استقبال مشتریان از طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو و در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان به خودروهای ایرانی، طرح فروش اعتباری محصولات این شركت را از امروز دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه آغاز می كند و این روش فروش تا تكمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

وی بیان كرد: علیرغم تغییرات اخیر نرخ ارز و به جهت جلوگیری از کاهش قدرت خرید مشتریان، فروش اعتباری محصولات ایران خودرو با قیمت های قطعی و بدون افزایش قیمت خودرو نسبت به سال 96 توسط این شرکت صورت می گیرد .

خان کرمی افزود: خودروهای این طرح پژو 405 بنزینی و دوگانه سوز، پژو 206 تیپ 5، 206صندوقدار وی 8، سمند ال ایكس با موتور ای اف7 بنزینی و رانای ال ایكس است که با موعد تحویل 30روزه و با بازپرداخت های 12، 18 و 24 ماهه عرضه می شوند.

وی تاكید كرد: در طرح فروش اعتباری، افزایش هزینه های بیمه و شماره گذاری، مطابق تعرفه های قانونی از سوی مراجع ذیربط مشمول ثبت نام كنندگان می شود كه این افزایش ها مربوط به قیمت خودرو نبوده و به شرکت ایران خودرو مرتبط نیست.

معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو افزود: متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه 27 فروردین ماه جاری با مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام كرده و از مزایای آن بهره مند شوند. همچنین طرح های دیگر فروش نیز در هفته آتی ارائه خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!