شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۲:۴۴ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
انگلیس رکورددار طلاق در اروپا
۰۲:۴۴ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
اجاره خودرو

انگلیس رکورددار طلاق در اروپا

پرشین خودرو: براساس تازه‌ترین اطلاعاتی که توسط جامعه آماری انگلیس منتشر شده است، این کشور رکورددار طلاق میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، براساس تازه‌ترین اطلاعاتی که توسط جامعه آماری انگلیس منتشر شده است، این کشور رکورددار طلاق میان کشور‌های عضو اتحادیه اروپا است.

نتیجه یک تحقیق و بررسی ۵۰۰ صفحه‌ای درباره میزان و نرخ طلاق در کشور‌های اروپایی نشان می‌دهد که رتبه اول میزان طلاق در این قاره، از آن انگلیس است.

در انگلیس، تقریبا نرخ طلاق ۹.۸ درصد برای مردان در هر هزار مرد متاهل و ۹.۸ درصد برای زنان در هر هزار زن متاهل است؛ بر اساس آمار، حدود همین نرخ در فنلاند نیز صدق می‌کند.

نتایج نشان داده است، تعداد طلاق‌ها در اتحادیه اروپا رو به افزایش است و این در حالیست که آمار فساد و قتل نیز شدیدا رشد کرده است.

در انگلیس و ولز فقط در سال ۲۰۱۳، ۱۱۴ هزار طلاق روی داده است؛ آمار طلاق در حالی رو به افزایش است که تعداد ازدواج‌ها بسیار کاهش یافته است؛ همچنین بر اساس آمار در سال ۲۰۱۱ برآورد شده که ۴۲ درصد از همه ازدواج‌ها به طلاق ختم شده‌اند.

تحقیق از ۲۰۰ موسسه حقوقی در انگلیس نشان می‌دهد، تقاضا برای طلاق به نسبت سال گذشته بیست و پنج درصد رشد داشته است و هنوز از هر پنج ازدواج تقریبا ۳ مورد به طلاق می‌انجامد.

سایت رسمی آمار‌های ملی انگلیس نوشته است: تنها ۳۶ درصد از تقاضا‌های طلاق توسط مردان داده می‌شود؛ ۶۴ درصد از زنان انگلیسی خود گام اول را برای جدایی برمی‌دارند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!